Home Įdomybės Vyras sapne nusisuka nuo tavęs? Ką tai reiškia

Vyras sapne nusisuka nuo tavęs? Ką tai reiškia

by adminas
92 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Mylimasis žmogus žino viską apie tai, kaip jums patogiau miegoti. Paprastai kiekvienas partneris turi savo lovos pusę, savo pagalves, savo įpročius.

O kas, jei vyras sapne atsigręš į tave? Ar tai reiškia, kad jis nustojo tave mylėti? Arba, priešingai, ar jis toks pasitikintis savo jausmais, kad jam nereikia nuolatinio priminimo?

Šis klausimas domina ne tik jus. Hertfordšyro universiteto (JK) mokslininkai apklausė poras, norėdami sužinoti, kaip jie miega.

Štai šie rezultatai:

  • nugara atgal – 42%;
  • veidas į vieną pusę (su apkabinimais ar be jų) – 31%;
  • akis į akį – 4%.

Bet svarbiausia buvo atstumas tarp miegančių žmonių.

Remiantis tyrimo rezultatais, tie žmonės, kurie miega mažiau nei 2,5 cm atstumu vienas nuo kito (jų buvo 12%), yra daug laimingesni santykiuose nei žmonės, kurie laikosi didesnio kaip 76 cm atstumo (jų buvo tik 2%).

Pasirodo, daug svarbiau palaikyti kontaktą, nei gulėti tam tikroje padėtyje. Juk artumas sukuria jaukumo ir saugumo jausmą.

Jei partneris atsigręžia į jus, tai yra ir meilės, ir pasitikėjimo ženklas. Tai reiškia, kad jis nebijo leisti jūsų į savo asmeninę erdvę. Tai reiškia, kad jūsų santykiai pasiekė stabilų lygį.

Tačiau nepamirškite fizinio kontakto svarbos! Kuo toliau miegate vienas nuo kito, tuo labiau nutolstate santykiuose. Ir kuo arčiau (nepaisant apsikabinimų) – tuo stipresni santykiai.

Na? Skamba kaip tiesa?

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA