Home Receptai Vos per 2 minutes pašalinkite dantų apnašas paprastu skalavimo būdu

Vos per 2 minutes pašalinkite dantų apnašas paprastu skalavimo būdu

by adminas
54 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Jei kas nors nežinojo, tada burnos ertmės sveikata tiesiogiai veikia bendrą viso organizmo būklę. Todėl ypač svarbu rūpintis burnos ertme, kad būtų išvengta dantų ėduonies, apnašų, taip pat akmenų susidarymo ant dantų.

Tinkamai prižiūrėdami burnos ertmę, galite išvengti dantų ėduonies, blogo burnos kvapo ir dar daugiau. Jei burnos ertmėje atsiranda kokių nors problemų, tada padidėja įvairių ligų tikimybė. Kad ir kaip tai keistai skambėtų, gali atsirasti širdies problemų, diabetas, o mergaitės gali pradėti priešlaikinį gimdymą.

Jei dantys nėra valomi reguliariai, ant jų kaupiasi apnašos, kurios tampa nuostabia aplinka, kurioje mikrobai jaučiasi gerai. Šie mikrobai savo ruožtu sukelia įvairias infekcijas, tokias kaip gingivitas ir periodontitas.

Norėdami išvengti apnašų kaupimosi, naudokite šį metodą, kaip pašalinti. Norėdami tai padaryti, turėsite paruošti sprendimą, kuriam jums reikės šių ingredientų:

  • Pusė puodelio vandenilio peroksido
  • Vienas šaukštas kepimo sodos
  • Pusė šaukštelio druskos
  • Viena stiklinė šalto vandens
  • Pusė puodelio šilto vandens

Paruošiame tirpalą burnos ertmės skalavimui:

  1. Paimkite druską, soda ir sumaišykite juos, sudrėkinkite dantų šepetėlį vandeniu. Gautą srutą iš druskos ir sodos uždėkite ant šepetėlio ir dabar galėsite valyti dantis. Atlikite šią procedūrą dar kartą.
  2. Dabar galite sumaišyti vandenilį su šiltu vandeniu ir praskalauti burną gautu skysčiu. Dantų dantį pašalinkite įprastu dantų krapštuku. Po valymo praskalaukite burną vėsiu vandeniu.

Norėdami, kad jūsų dantys būtų patenkinti sniego baltumo spalva, atlikite tokį valymą bent 2 kartus per savaitę. Ir pamiršite apie dantų problemas.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA