Home Receptai Vos 50 ml šio galingo gėrimo per dieną valo jūsų arterijas ir užkerta kelią širdies priepuoliui!

Vos 50 ml šio galingo gėrimo per dieną valo jūsų arterijas ir užkerta kelią širdies priepuoliui!

by adminas
191 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Žmogaus kūno indai su amžiumi praranda lankstumą ir elastingumą. Jei dažnai jaučiate galvos skausmą, slėgio padidėjimą, dažnai sergate peršalimu ir virusinėmis ligomis, tuomet turite imtis veiksmų. Mes jums siūlome receptą, kaip išvalyti kraujagysles ir sustiprinti imunitetą, užkirsti kelią širdies priepuoliui ir insultui, kurie gali būti kraujagyslių užteršimo pasekmė.

Yra daugybė populiarių kraujagyslių valymo receptų, tačiau šiandien metodas yra galbūt pats efektyviausias. Gerai, kad gamta suteikia mums visko, ko reikia sveikatai!

Kraujagysles valykite česnaku ir citrina

Vienas pagrindinių česnako pranašumų yra galimybė užkirsti kelią aterosklerozės išsivystymui, taigi ir širdies priepuoliui bei insultui. Česnakai ne tik suaktyvina organizme mechanizmus, kurie sumažina blogojo cholesterolio kiekį kraujyje, bet ir padeda ilgą laiką išlaikyti pasiektą rezultatą.

Citrinų sudėtyje yra mineralų, eterinių aliejų, pektinų, organinių rūgščių, flavonoidų, kurie taip pat yra naudingi indų būklei.

SUDEDAMOSIOS DALYS
6 citrinos
30 skiltelių česnako
1 litras vandens

PARENGIMAS
Nuplaukite citrinas, nulupkite česnaką. Paruoškite produktus per mėsmalę.
Supilkite mišinį į prikaistuvį, įpilkite vandens ir padėkite ant ugnies.
Mišinį užvirkite, bet nevirkite. Atvėsinkite, supilkite produktą į patogų laikyti indą ir padėkite į šaldytuvą.
Gerkite 50 ml šio gėrimo kasdien 3 savaites. Padarykite pertrauką savaitei ir vėl pakartokite 3 savaičių kursą. Profilaktiniais tikslais toks gydymas naudingas 2 kartus per metus.

Gėrimas gerina kraujotaką, stiprina imuninę sistemą , apsaugo nuo auglių susidarymo. Jis veikia kaip antioksidantas, taip pat stimuliuoja inkstus ir kepenis. Bet, kaip ir visi stiprūs vaistai, jis turi kontraindikacijų vartoti: skrandžio opą ir dvylikapirštės žarnos opą, nėštumą, laktaciją, epilepsiją, alergiją kuriam nors iš komponentų.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA