Home Naujienos Vizualinis testas: kur yra juodas taškas?

Vizualinis testas: kur yra juodas taškas?

by adminas
408 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Šis kvantinės fizikos testas pakeis jūsų suvokimą apie dalykus. Pažvelkite į atvaizdą ir atsakykite: kur matote juodą tašką?

Mes žinome, kad viskas vyksta nuolat, kad laikui bėgant viskas aplink mus keičiasi. Niekas nelieka tas pats, nei mes patys, nei mūsų kūnas.

Nepaisant to, mumyse yra kažkas, kas nuolat siekia klasifikuoti, vadovauti, struktūrizuoti. Gal tai verčia mus jaustis saugiau.

Tačiau kvantinė fizika mums dar kartą primena, kad ne viskas yra taip sunku, kaip mums atrodo. Jei vis dar netikite, pažiūrėkite į šį vaizdą ir atsakykite:

Ar galėtumėte nustatyti, kur yra juodas taškas?

„NE“

Remiantis kvantine fizika, atomo viduje elektronas gali būti vienoje vietoje ir tuo pačiu metu (arba vėliau) vėl atsirasti kitoje vietoje dėl radiacijos ar energijos sugerties.

Šis reiškinys žinomas kaip „kvantinė superpozicija“. Kitaip tariant, galima sakyti, kad tuo pačiu metu žmogus gali būti skirtingas arba šimtas.

Normaliomis sąlygomis kažkas yra unikalioje padėtyje. Tačiau kvantiniame lygyje ją galima rasti tūkstančiuose pozicijų vieningai. Tai paaiškina, kad žiūrėdami vaizdą matote kelis juodus taškus, o ne vieną pritvirtintą.

Dėl šios priežasties, remiantis kvantine fizika, egzistuoja ir identiškos lygiagrečios visatos. Taigi, mūsų visata bus be galo didesnė ir sudėtingesnė, o tai bus daugybė paralelinių visatų!

Šias sudėtingas fizikos sąvokas taip pat galime perkelti į mūsų kasdienį gyvenimą. Tokiu būdu jie padeda mums suprasti, kad niekas nėra taip fiksuota ar struktūruota.

Dalykitės šiuo įdomiu išbandymu socialiniuose tinkluose!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA