Home Įdomybės Tualetas visada bus švarus, o kvapas bus gaivus. Viskas ko jums reikia

Tualetas visada bus švarus, o kvapas bus gaivus. Viskas ko jums reikia

by adminas
280 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Tualeto valymas turi būti vienas iš mažiausiai mylimų namų ruošos darbų, tačiau mes žinome, kad tai reikia padaryti. Tualetas turi būti šviežias, švarus ir sterilus – labai svarbu visos šeimos gerovei, tačiau kas sakė, kad jūs negalite palengvinti šio darbo? Užuot investavę į brangias valymo priemones, prisotintas sunkiais chemikalais, kodėl gi neišbandžius šio recepto? Jis neutralizuoja kvapus, pašalina bakterijas ir atnaujina kvapą.

Štai ko jums reikia:

Ingredientai

  • 160 g kepimo sodos
  • 60 ml citrinos sulčių
  • ½ puodelio acto
  • vandenilio peroksidas
  • 15-20 lašų bet kokio kvapnaus aliejaus

Virimas:

Mažame dubenyje sumaišykite kepimo soda ir citrinos sultis. Atskirame dubenyje sumaišykite vandenilio peroksidą ir actą. Įpilkite šio mišinio į citrinos ir sodos mišinį po vieną lašą vienu metu. Pabaigoje įpilkite pasirinkto kvapnaus aliejaus.

Paimkite šaukštą ir iš šio mišinio padarykite rutulius. Padėkite juos ant pergamento popieriaus, kad jie galėtų išdžiūti. Jie išdžius bent 4 valandas, geriau palikti juos per naktį. Kai jie visiškai išdžius, laikykite juos sandariame stikliniame inde.

Kai pamatysite, kad jūsų tualetas yra paruoštas valymui, tiesiog naudokitės juo. Tai galite padaryti 2–3 kartus per savaitę.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA