Home Naujienos Testas. Per lūpas sužinok, kas esi: nuotykių mėgėjas, karjeros specialistas ar ideali žmona!

Testas. Per lūpas sužinok, kas esi: nuotykių mėgėjas, karjeros specialistas ar ideali žmona!

by adminas
110 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Testas. Per lūpas sužinok, kas esi: nuotykių mėgėjas, karjeros specialistas ar ideali žmona!
Manoma, kad moteriškas personažas yra keičiamas, nenuspėjamas dalykas ir jo suprasti neįmanoma, tačiau tai nėra visiškai tiesa. Yra vienas būdas nustatyti, kokia moteris yra priešais jus, tiesiog pažvelkite į jos veidą. Moters lūpos be žodžių gali daug ką pasakyti apie ją, o mes jums pasakysime, kas tiksliai!

Sužinok, kas esi pagal lūpas!

Mes paruošėme  testą, kad nustatytume  lūpų pobūdį , būtent jų formą. Visų pirma, žinoma, verta tai patikrinti pačiam. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite, kuris iš piešinių labiausiai primena jūsų lūpų formą. Dabar skaitykite apie save!

# 1 Nuotykių mėgėjas

Esate labai flirtuojanti ir gundanti moteris. Be to, jūs negalite gyventi be nuotykių, viskas, kas jūs esate. Dažnai galite elgtis neapgalvotai, tačiau, jei reikia, galite išlikti kietas. Su tavimi niekada nėra nuobodu!

# 2  Neįtikėtinas optimistas

Esate ne tik optimistas, bet ir absoliutus pozityvo įsikūnijimas. Jūs žiūrite į pasaulį gerumo šydu ir visada ieškote kažko gero. Kartais toks žvilgsnis į žmones sukelia nemalonių staigmenų, tačiau ilgai nesi įpratęs liūdėti, greitai tai pamiršite ir viskas susitvarkys. Nenukrypkite nuo šio kelio!

Nr. 3 L geriausias draugas

Esate labai patraukli ir žavi moteris. Žmonės paprasčiausiai negali atsispirti jūsų žavesiui ir visada trokšta bendravimo su jumis. Štai kodėl jūs turite tiek daug draugų ir pažįstamų.

Jūs pati mėgstate kalbėtis ir niekada neatsisakote naujų pažinčių. Tačiau aplinkiniai žmonės sunaudoja tiek daug energijos. Nepamirškite kartais palikti ką nors sau.

# 4  Ambicinga karjeros moteris

Esate stipraus ir stiprios valios charakterio savininkė. Be to, esate be galo ambicingas ir nuolat siekiate užkariauti naujas aukštumas. Norite geriausio ir geriausio. Neblogas siekis, bet viskas turi kainą. Norėdami pasiekti savo tikslus, neturėtumėte eiti per galvas.

# 5  intelektuali

Jūs turite nepaprastą intelektą ir loginį mąstymą. Jūsų protas yra lankstus, greitas ir pragmatiškas. Piggybanke turite milijoną ir vieną idėją, kurios trokštate įgyvendinti.

Vargu ar yra geresnis draugas nei tu. Jūsų mintys visada grynos, o ketinimai nuoširdūs.

# 6  meilės ieškotojas

Meilė yra tavo gyvenimo prasmė, tavo vidinė esmė ir tikslas. Šis ryškus jausmas širdyje visada šiltas, ir tuo reikia dalintis. Jūs turite mylėti ką nors ir gauti daug meilės mainais.

Jūsų jausmai nuoširdūs ir tyri. Bet jūs siaubingai bijote būti palikti vieni, kurie anksčiau ar vėliau gali jus rimtai sužeisti.

№7  savanaudis

Jūs gyvenate sau ir savo malonumui, tačiau tai nepadaro blogo žmogaus. Žinai, kaip mylėti ir rūpintis kitais, tau tik svarbiau yra pats tavo komfortas. Jūs dievinate malonias smulkmenas, jos daro jūsų gyvenimą harmoningą ir teisingą. Jūs turite turtingą ir sudėtingą vidinį pasaulį, todėl jums labai svarbu, kad jame vyrautų harmonija.

# 8  Ideali žmona

Esate nesavanaudiška moteris. Jums svarbiausia yra jūsų šeima. Jūs rūpinatės visais ir viskuo, gyvenate dėl kitų ir esate pasiruošęs paaukoti save daugybę kartų, kad kiti jaustųsi gerai. Jūs atnešate gerumo ir džiaugsmo artimiesiems, jie jus myli, ir tai daro jus laimingus.

# 9  žvaigždė

Jums patinka būti dėmesio centru. Jei pasirodysi kur nors, turėtum ryškiausiai spindėti. Jūs sekate madą, jums patinka gražūs drabužiai, ryškus makiažas ir nuostabios šukuosenos. Esate tikra žvaigždė, ką dar pasakyti.

Jei jums patiko, parodykite savo draugams šią viktoriną! Jie tikrai ras dvi minutes rezultatui! Jie bus jums už tai dėkingi. Palikite komentarus, jei sutinkate su rezultatais.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA