Home Įdomybės Tavo veido forma nurodo, koks tu esi žmogus.

Tavo veido forma nurodo, koks tu esi žmogus.

by adminas
333 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

„Jūsų veido forma siekiama išslaptinti jūsų asmenybę ir bendrą požiūrį į gyvenimą“, – sako veido skaitymo ekspertė ir knygos „Tavo veido išmintis“ autorė Gene Haner .

Rašytoja žino, apie ką kalba, nes ketvirtį amžiaus ji skyrė kinų fizionomijos meno tyrimams ir pagaliau yra pasirengusi pasidalinti savo pastebėjimų rezultatais su mumis.

Yra žinoma, kad dauguma žmonių neturi ryškios, ryškios veido formos.

Iš esmės gatvėse randame kvadratinių ir apvalių, ovalių ir rombų formos veidų derinį, tačiau tuo pat metu kai kurie žmonės turi veido formą, kurią galima lengvai atpažinti.

Remdamasis 3000 studentų veidų tyrimu, Gene Haner padarė išvadą, kad stačiakampis = protingas, apskritimas = geras, kvadratas = tvirtas ir ovalus = kalbus.

1) Stačiakampė veido forma.

Tai tikrai labai protingi žmonės, bet kartais tiek, kad jiems tai tampa baisu. Jie tam tikru mastu yra planuotojai ir dažnai nekalba apie savo jausmus.

Darbą, visų pirma, ir jų vidinę įtampą gali pašalinti tik protinė veikla. Ir ne visada taip yra.

2) Apvali veido forma.

Chuliganai paprastai teikia pirmenybę žmonėms, suteikdami jiems gerumo ir lankstumo.

Jie ne visada gauna tą patį mainais, todėl nusivylimas juos persekioja visą gyvenimą. Kovok su tuo ir stenkis nepritraukti narcisistų.

3) Ovali veido forma.

Šie žmonės visada sako teisingai ir sugeba nusistatyti žmones sau, o ne prieš jų kalbos turtingumą.

Blogiausias priešas gali lengvai tapti geru draugu, jiems tereikia pasikalbėti, tačiau, jei jų teisingumas „apsiverkia“, rašyti prarandama.

4) Veido kvadrato forma.

Žmonių, turinčių kvadrato formą, entuziazmas nežino. Jie yra ištvermingi, pasirengę imtis bet kokio projekto, viską padaryti laiku … bet galų gale jie bus baisiai pavargę.

5) Deimanto formos veidas.

Ši forma atskleidžia perfekcionistus, kurie viską kontroliuoja ir nori pamatyti dalykus ir žmones griežtai apibrėžtu būdu.

Išsamiai ištyrę viską, kas juos supa, jie kokybiškai atlieka savo darbą ir savo netobulumą tik tuo, kad yra aštrūs ant liežuvio.

6) Veidas širdies formos.

Žmogus su plačia kakta ir siauru smakru yra tarsi mažas triušis, energizuojantis energiją. Jis niekada nesėdi vietoje, turi neįtikėtiną vidinę jėgą ir eina savo tikslo link.

Jų stiprybė nėra ištvermė, jų stiprybė yra pritaikymas charakteriui. Jie, žinoma, yra užsispyrę, bet kokie kūrybingi!

7) kriaušės formos veidas.

Arba tiesiog trikampis: siaura kakta + platus apatinis žandikaulis. Šie žmonės mėgsta kaltinti, diskutuoti ir įkrauti kitiems savo emocijas. Nesvarbu, pats procesas yra svarbus.

Kokia tavo veido forma?

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA