Home Receptai Taškas ant jūsų kūno, kuris išgydo 100 ligų

Taškas ant jūsų kūno, kuris išgydo 100 ligų

by adminas
171 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Taškas „nuo šimto ligų“ – tokį daug žadantį pavadinimą japonai suteikė suporuotai biologiškai aktyviam taškui „san-ri“ rytų refleksologijoje

Ir vėl mes kreipiamės į rytietišką mediciną. Juk pats vertingiausias dalykas joje yra prevencija ir integruotas požiūris į kūną.

Taškas „nuo šimto ligų“ – tokį perspektyvų pavadinimą japonai suteikė rytinėje refleksologijoje suporuotai biologiškai aktyviam taškui „san-ri“.

Kinijoje jis žinomas kaip „tsu-san-li“ (E36) ir turi tris reikšmes: „rojaus vartai“, „dieviškasis ilgaamžiškumas“ ir „jaunystės ir grožio šaltinis“.

Kaip nustatyti tašką

Japonijoje išliko keista legenda. 1795 m. Edo mieste (senasis vardas Tokijas) šalies valdovas Mikado norėjo sutikti senų žmonių tarp savo subjektų. Jį aplankė vienas seniausių žmonių Japonijoje – valstietis Mampė, kuriam tuo metu sukako 194 metai. Kartu su seneliu atėjo jo 173 metų žmona, sūnus 153 metų, dukra dukra 145 metų ir anūkas 105 metų.

Po pusės amžiaus, kai šalį valdė dar vienas Mikado, visi šalies šimtmečiai vėl buvo pakviesti į naujo tilto Edo atidarymo šventę. Tarp garbių svečių vėl buvo dabar 242 metų amžiaus Mampe su visa šeima. Kai šeimos galva buvo paklaustas, kokia buvo jo ilgaamžiškumo paslaptis ir kas padėjo jam gyventi iki tokio brandaus amžiaus, jis atsakė: „Iš protėvių išmokau kauterizacijos (Mokuso) ir visą gyvenimą ja naudojausi. Kas keturias dienas mano šeima ir aš nudeginame tašką nuo „šimto ligų“.

Ar ši istorija tikra, ar tik graži legenda, nežinoma. Tačiau šimtmečių senumo akupunktūros patirtis rodo, kad reguliarus San Ri taško buvimas išgydo daugelį negalavimų, įskaitant ūminį ir lėtinį gastritą, skrandžio spazmus, dispepsiją, vidurių užkietėjimą, hipertenziją, aterosklerozę, galvos skausmą, galūnių paralyžių, epilepsiją, nemigą, seksualinis silpnumas ir daugybė kitų vidaus organų ir nervų sistemos ligų.

Šiuolaikiniai tyrimai atskleidė gydomojo poveikio taške „san ri“ paslaptį. Paaiškėjo, kad jis energijos kanalais yra sujungtas su tomis nugaros smegenų dalimis, kurios kontroliuoja virškinimo trakto, inkstų, antinksčių ir kai kurių dubens organų fiziologines funkcijas. Todėl aktyvavus „San Ri“ žymiai pagerėja jų darbas.

Veikdami „dieviškąjį ilgaamžiškumą“, mes normalizuojame medžiagų apykaitos procesus, padedame širdies ir kraujagyslių sistemai ir padidiname bendrą organizmo sugebėjimą prisitaikyti prie aplinkos pokyčių.

Norėdami rasti šį tašką, uždėkite dešinįjį delną ant sulenktos dešinės kojos kelio ir šiek tiek perkelkite vidurinį pirštą į išorinį girnelės kraštą.Jis tiesiog pateks į depresiją, esančią kairėje blauzdikaulio dalyje, esančioje blauzdikaulyje. Tai bus „san ri“ taškas. Ant kairiosios kojos randama kaire ranka.

Masažo taškai „san ri“ turėtų būti vienu metu abiejose kojose. Geriau tai padaryti rodyklės pirštais, nukreipiant slėgį po girnelę. Po 10 sekundžių jis gali būti šiek tiek susilpnėjęs (per 5 sekundes), o tada vėl sustiprintas. Bendra masažo trukmė turėtų būti mažiausiai dvi minutės. Rekomenduojama tai padaryti ryte prieš pusryčius ir vakare prieš miegą.

Tašką „san-ri“ taip pat galite paveikti specialiais kirminų „cigarais“ (moxa). Norėdami tai padaryti, sliekai surenkami gegužę-birželį, lapai nuo jų atskiriami ir džiovinami saulėje, po to susmulkinami kavos malūnėlyje, sijojami ir užpildomi cigarečių įdėklais arba servetinio popieriaus ritiniais. Sliekų galima nusipirkti vaistinėje.

Pats kauterizavimas atliekamas keliais būdais. Per tašką 2-3 minutes jie vairuoja smirdantį sliekų cigarą, kad būtų malonios šilumos jausmas. Taikant kitą metodą, cigaras vertikaliai priartinamas ir pašalinamas iš taško. Tuo pačiu metu asmuo pakaitomis patiria stiprų arba silpną karštį. Galiausiai, trečias būdas: cigaras 20 minučių fiksuojamas virš taško „san-ri“ tokiu atstumu, kad skleidžia malonią, raminančią šilumą.

Norėdami padidinti tonusą ir apsaugą, galite naudoti apskritimus, pagamintus iš pipirų tinko ar garstyčių, taip pat įtrinti kinietiškus ar vietnamietiškus „Asterisk“ tipo balzamus, kaip dirginančius san-ri tašką.

Be to, taško „san-ri“ masažas labai padeda, kai pradeda menkinti atmintis, sunku mąstyti, dažnai skauda galvą. Esant stresui, padidėjusiam dirglumui, abejonėms savimi, bėdoms darbe, prastam miegui, sunkumui kojose, skrandžio spazmams, būtinai susiraskite keletą minučių, kad galėtų numušti „Rojaus vartus“.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA