Home Receptai Tai yra priežastis, kodėl jaučiatės pavargęs! Atsikratykite pilvo pūtimo ir praraskite svorio naktį su šiuo nuostabiu receptu

Tai yra priežastis, kodėl jaučiatės pavargęs! Atsikratykite pilvo pūtimo ir praraskite svorio naktį su šiuo nuostabiu receptu

by adminas
820 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Gydymas namuose

Prieš pradedant nuo šio straipsnio, norėčiau užduoti jums paprastą klausimą – ar žinote, kas sukelia pilvo pūtimą? Pirma, turėtumėte žinoti, kad pilvo pūtimas yra bendra sveikatos problema, kuri yra ne tik nemalonus akims (tai daro jūsų skrandį daug didesnį, nei ji iš tikrųjų yra), bet taip pat sukelia daug diskomforto.

Turėtumėte žinoti, kad yra keletas šios būklės priežasčių ir dažniausiai yra maisto produktai, kurie išlaiko vandenį organizme ir sulėtina virškinimą.

Infekcija gali būti daugiau nei pusėje pasaulio žmonių. Tikra ir bjaurus tiesa yra ta, kad dauguma žmonių nesupranta, kad jie turi H. pylori infekciją, nes jie niekada neturėjo.

Jei turite pepsinės opos požymių ir simptomų, gydytojas tikriausiai tikrins, ar yra Helicobacter pylori infekcija, nes ji gali būti gydoma antibiotikais.

Na, deja, dauguma Helicobacter pylori infekcijos žmonių niekada neturės jokių požymių ar simptomų. Dar neaišku, kodėl, tačiau kai kurie žmonės gali būti labiau atsparūs kenksmingam infekcijos poveikiui.

Požymiai arba simptomai gali būti:

 • pilvo skausmas, blogiau, kai skrandis yra tuščias;
 • pykinimas;
 • apetito praradimas;
 • dažnas raugėjimas ir pilvo pūtimas

Jei patyrėte šią problemą anksčiau, tuomet jūs žinote šį jausmą – jausitės nepatogiai ir tuo pačiu metu negalite greitai ir lengvai atsikratyti. Tačiau, jūs neturite jaudintis, nes šiame straipsnyje mes parodysime jums, kaip padaryti efektyviausią naminio gydymo priemonę, skirtą pilvo pūtimui.

Ši priemonė yra nuostabus. Atsikratysite pūtimo per 60 sekundžių. Šis receptas yra labai paprastas ir lengvas.

Tiesiog atlikite paprastas instrukcijas.

Jums reikės šių ingredientų:

 • 1 vidutinio dydžio agurkai (nulupti ir supjaustyti)
 • 1 vidutinio dydžio citrina (smulkiai pjaustyta)
 • 1 arbatinis šaukštelis tarkuotas imbieras
 • 12 mažų mėtų lapų
 • 2 litrai vandens

Virimas:

 1. Tai labai paprasta: tiesiog sumaišykite visus ingredientus tolygiai!
 2. Šį nuostabų gėrimą reikia gerti nuo 8 iki 10 stiklų per dieną.

Šiame naminiame gėrime yra galingų ingredientų, kurie pagerina virškinimo procesą ir apsaugo nuo vidurių užkietėjimo ir pilvo pūtimo. Turėtumėte tikrai pabandyti šį naminį receptą.

Jūs būsite nustebinti dėl rezultatų!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA