Home Receptai Tai turėtumėte valgyti, jei turite plaukų slinkimą, trapius nagus ir normaliai nemiegate.

Tai turėtumėte valgyti, jei turite plaukų slinkimą, trapius nagus ir normaliai nemiegate.

by adminas
472 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Turite problemų miegoti? Plaukai ir oda tampa nuobodu, o nagai nuolat lūžta? Ši priemonė namuose gali atkurti jūsų sveikatą ir sveiką išvaizdą. Valgykite 1 šaukštą ryte tuščiu skrandžiu!

Prieš pradėdami nuo šio straipsnio, norėčiau jums užduoti keletą paprastų klausimų:

  • Ar jums sunku miegoti?
  • Ar turite trapius nagus?
  • Ar patiriate plaukų slinkimą?

Ponios ir ponai, jei į aukščiau pateiktus klausimus atsakėte TAIP, greičiausiai yra jūsų antinksčių pažeidimai. Ar žinote, kas yra antinksčiai? Antinksčių endokrininės liaukos, esančios kiekvieno mūsų inksto viršuje. Pasak ekspertų, jų funkcija yra gaminti daug hormonų, įskaitant adrenaliną ir steroidus.

Šie hormonai padeda reguliuoti medžiagų apykaitą, imuninę sistemą, mūsų kraujospūdį ir padeda kūnui įveikti stresą. Kaip matote, bet koks mūsų antinksčių funkcijos sutrikimas gali sukelti daugybę sveikatos problemų.
Bet jūs neturėtumėte jaudintis, nes tai greitas ir paprastas įrankis, galintis padėti antinksčiams dirbti maksimaliai efektyviai.

Pastaba:  ši priemonė namuose yra labai paprasta ir lengvai įgyvendinama. Jums tereikia vykdyti paprastas instrukcijas. Štai ką jums reikia padaryti:

Jums reikės šių ingredientų:

  • Graikiniai riešutai
  • Medus
  • Petražolių lapai
  • Razinos
  • Imbierą

Virimas:

Štai ką jums reikia padaryti – pirmiausia turite susmulkinti graikinius riešutus ir petražolių lapus. Tada įpilkite razinų, šiek tiek medaus ir žiupsnelį imbiero. Ryte valgykite 2 šaukštus mišinio tuščiu skrandžiu.

Kaip juo naudotis:

Ekspertai sako, kad šią priemonę turėtumėte vartoti 2 ar 3 kartus per savaitę, kad atkurtumėte savo kūno pusiausvyrą, ir jūs pradėsite pastebėti, kad naktį daug geriau miegate, o jūsų plaukai ir nagai bus daug stipresni ir sveikesni.

Mes labai tikimės, kad jums šis straipsnis bus naudingas ir nepamirškite pasidalinti juo su draugais ir šeima.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA