Home Įdomybės Tai, kaip laikote telefoną rankoje, gali daug pasakyti apie jūsų asmenybę

Tai, kaip laikote telefoną rankoje, gali daug pasakyti apie jūsų asmenybę

by adminas
346 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Keista, net jei žmogus turi mobilųjį telefoną, jūs galite daug pasakyti apie jo asmenybę. Atkreipkite dėmesį į tai dabar ir pasirinkite vieną iš keturių naudojamų metodų.

1. Viena ranka laikote telefoną ir nykščiu įvedate tekstą.

Esate organizuotas ir drausmingas žmogus. Jūs labai gerai žinote, kas jums yra gerai, o kas gali būti blogai. Dialoge jūs daugiau kalbate, nei klausote. Iš prigimties esate malonus žmogus, negalintis niekam pakenkti.

Esate protingas ir subtiliai jaučiate, kokia meilė yra tikra, o kuri – tik apsimestinė. Esant santykiams, jums nepatinka rizikuoti ir neskubėkite įpareigoti savęs. Tam, kad galėtum atsiverti žmogui, jis turi įgyti tavo pasitikėjimą ir tol, kol tai neįvyks, tu liksi nuošalyje ir šiek tiek šaltai.

2. Jei laikote telefoną abiem rankomis ir rašote nykščiu.

Jums patinka dėmesys ir rūpestis, laukiate apsaugos nuo artimųjų. Jums sunku kalbėti apie savo jausmus ir juos parodyti, todėl partneris kartais jaučia meilės stoką iš jūsų pusės.

Jūsų intuicija yra gerai išvystyta. Be to, esate jautrus kitų emocijoms ir jausmams, puikiai atpažįstate melą, todėl jūsų apgauti beveik neįmanoma.

Santykiuose kartais skubate, ir tai lemia, kad galite būti šalia žmogaus, kuris nenusipelno jūsų dėmesio.

3. Laikykite telefoną abiem rankomis ir įveskite tekstą abiejų rankų nykščiais.

Esate linkę į per didelę baimę ir rūpesčius. Netoli jūsų turėtų būti patikimas partneris, kuris jus supras ir palaikys, tada tapsite kur kas labiau pasitikintys savimi.

Esate įvairus žmogus, lengvai randate bendrą kalbą su žmonėmis ir prisijungiate prie komandos. Jūs žinote, kaip prisitaikyti prie situacijos ir tinkamai pasitempti. Vakarėliuose jūs linksminatės, o aptardami rimtus klausimus esate visiškai pasinėrę į šį reikalą.

4. Laikykite telefoną vienoje rankoje, o kitos rankos rodyklės pirštu įveskite tekstą.

Esate ramus ir subalansuotas žmogus. Norėdamas aukotis, kad padėtų kitiems. Jūs lengvai ir greitai atleidžiate artimiesiems už jų klaidas.

Jūsų elgesys yra spontaniškas, jums patinka nuotykiai, tačiau kartais norėtumėte pabūti vieni su savimi, kad atsipalaiduotumėte ir pasisemtumėte stiprybės.

Santykiuose esate labai drovus, bijote žengti pirmuosius žingsnius. Kai kurie gali tai pastebėti kaip jūsų nesidomėjimą. Bet kai jie susipažįsta su tavimi iš arti, jie supranta, koks neįprastas ir įdomus tu esi.

Ar sutinki su savo asmenybės aprašymu?

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA