Home Įdomybės Sveikatos specialistai primena: kaukes dėvėti rekomenduojama ir sekso metu

Sveikatos specialistai primena: kaukes dėvėti rekomenduojama ir sekso metu

by adminas
180 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Niujorko miesto sveikatos departamentas atnaujintose rekomendacijose gyventojams primena ne tik kiek įmanoma daugiau būti namuose ir sumažinti kontaktą su aplinkiniais, bet ir nuo koronaviruso saugotis sekso metu.

Nors COVID-19 plintamumas lytinių santykių metu kol kas nėra plačiai ištyrinėtas, mokslininkai yra atradę koronaviruso dalelių vyrų sėkloje ir išmatose. Tai reiškia, kad šis virusas yra potencialiai perduodamas ir seksualinių santykių metu.

Kadangi jau yra patvirtinta ir tai, kad COVID-19 galima perduoti seilėmis, departamentas rekomenduoja ir sekso metu dėvėti medicinines kaukes.

„Pažvelkite į tai kūrybiškai, – skelbia naujosios rekomendacijos. – Išbandykite įvairesnes pozas ir fizinius barjerus, tokius kaip sienos, kad išvengtumėte itin artimo kontakto akis į akį.“

Specialistai taip pat primena, kad „jūs esate saugiausias savo paties sekso partneris“. Jeigu susilaikymas jums nėra išeitis, tuomet rekomenduojama lytiniais santykiais užsiimti tik su nuolatiniu partneriu ir vengti atsitiktinių santykių bei grupinio sekso, kadangi „bet kokio tipo susibūrimai nėra saugūs pandemijos laikotarpiu“.

Na, o jeigu partnerio ieškosite internetu, tuomet pasistenkite vengti asmeninių pasimatymų ir vietoje to išbandyti virtualius „sekso vakarėlius“, skelbia departamentas.

Primename, kad JAV patvirtinta jau daugiau nei 2 milijonai koronaviruso atvejų, mirė per 113 000 žmonių.

Pagal cnn.com informaciją

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA