Home Įdomybės Sužinokite, kokią stebuklingą dovaną gavote per savo gimtadienį

Sužinokite, kokią stebuklingą dovaną gavote per savo gimtadienį

by adminas
76 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Jūsų gimimo data nėra atsitiktinis skaičių rinkinys!

Nėra atitikmenų. Viskas mūsų pasaulyje vyksta tikslu.

Beje, alchemijos, okultizmo ir numerologijos požiūriu jūsų gimimo data nėra atsitiktinė skaičių aibė. Tai liudija stebuklingą dovaną, kurią gavote atėjęs į šį pasaulį. Ir ko, beje, net neįtariate.

Nesvarbu, ar tu tuo tiki, ar ne. Net jei niekada nebandėte apskaičiuoti šios informacijos, jūsų dovana visada yra su savimi. Sutikite, būtų labai nesąžininga apie jį nesiaiškinti. Juk jame yra tavo stiprybė, apie kurią net nežinai.

Taigi, norėdami apskaičiuoti savo stebuklingą dovaną, atlikite šiuos veiksmus:

Pridėkite savo gimimo datos skaitmenis: diena, mėnuo, metai. Pridėkite, kol gausite vieną numerį.

Pavyzdžiui, jei gimėte 1978 m. Rugpjūčio 1 d., Skaičiavimai bus tokie:

1 + 8 + 1 + 9 + 7 + 8 = 34 = 3 + 4 = 7.

Kaip netrukus pamatysite, šis skaičius turi didelę reikšmę. Remdamiesi įgytomis žiniomis, sužinosite apie tai, apie ką net nežinojote.

Skaičius 1. Magija

Jei gavote skaičių „1“ kaip skaičiavimus, tada žinokite, kad šis skaičius reiškia kūrimą, sukūrimą.

Manoma, kad pagal šį skaičių žmonės gimsta turintys galingiausius magiškus sugebėjimus. Jie turi raktą į magijos sritį.

Ir tokie žmonės turi neįtikėtiną valią. Bet mes turime jus perspėti: stenkitės nemanipuliuoti ir nenaudoti savo dovanos, kad suvaldytumėte visus ir viską aplinkui.

Jūsų dovana: bus ir drąsos

Skaičius 2. Empatija

Jūs esate labai jautrus energijai, kuri mus supa. Daug daugiau nei kiti žmonės. Štai kodėl jūs jau žinote, kaip jausti ir suprasti kitus žmones nuo ankstyvos vaikystės. Jūs mokate užuojautą ir užuojautą.

Tavo stebuklinga dovana yra tavo širdyje, ar tu to nori, ar ne. Ir taip pat – „trečiojoje akyje“.

Šią dovaną galite naudoti norėdami palengvinti kitų skausmą. Taip pat – norint greitai atstatyti savo energiją, kai „įžemini“ ir užmegzti ryšį su gamta.

Tavo dovana: svajonės ir intuicija

Skaičius 3. Trijų pusių mėnulis

Ši figūra simbolizuoja tris Mėnulio fazes. Esate „Trejybės deivės“ instrumentas ir vadovas. Ši deivė parašyta anglų rašytojo Roberto Graveso traktate „Baltoji deivė“. Anot Graveso, trispalvė deivė (ji pati ją vadino „balta gimimo, meilės ir mirties deive“) yra garbinama „mergautinės“, „motinos“ ir „senos moters“ formomis, kurios atitinka tris moters gyvenimo etapus ir tris mėnulio fazes: jauna, pilna. ir mažėja.

Todėl kūrimo jėga ir naikinimo jėga kartu yra jumyse. Žmonės dažnai sako: „būkite atsargūs su savo norais“. Taigi žinok – tai apie tave. Faktas yra tas, kad visos jūsų mintys ir norai gali lengvai tapti realybe.

Jūsų dovana: sukūrimas ir sunaikinimas

Skaičius 4. Elementalistas

Skaičius „keturi“ simbolizuoja 4 mūsų žemės elementus: ugnį, vandenį, orą ir žemę. Jūsų esmė yra idealioje pusiausvyroje su visais šiais 4 elementais, todėl esate labai racionalus ir labai protingas.

Kadangi jūs nuolatos naudojatės šių elementų energija, jums labai sunku primesti prakeikimą. Reikalas tas, kad ugnis, vanduo, žemė ir oras sukuria aplink save savotišką magišką lauką, kuris atstumia bet kokį negatyvą.

Tavo dovana: Elementari magija

Skaičius 5. Spiritualistas

Skaičius „5“ simbolizuoja penktąjį elementą – dvasią (eterį, kaip jis buvo vadinamas senovės graikų magijoje). Gimę tokiu numeriu yra nuolatiniai ryšiai su dvasine sritimi. Jie gali lengvai sušaukti jėgas iš kito pasaulio ir su jais bendrauti.

Štai kodėl tokie žmonės gali būti puikūs dvasininkai. Juk juos valdo „penktasis elementas“ – dvasia!

Tavo dovana: dvasinis kontaktas ir protėvių magija

Skaičius 6. Saulės mokinys

Skaičius 6 simbolizuoja Saulę ir visa, kas su ja susijusi. Todėl jūsų viduje yra galingas energijos srautas. Jūsų magiška dovana kilusi iš saulės. Taigi jūs esate praktiškai visagalis.

Jūs esate gydytojas ir vadovas. Tačiau nepamirškite, kad didžiulė stiprybė taip pat yra didžiulė atsakomybė. Stenkitės nepersistengti ir nenaudoti kitų žmonių nenaudai.

Jūsų dovana: ritualinė magija ir gydymas

Skaičius 7. Mėnulio mokinys

Skaičius 7 simbolizuoja mėnulį ir visą jo magiją. Tavo stebuklinga dovana yra gryna ir nevaržoma mėnulio magija.

Jums net nereikia nieko skaityti ar mokytis apie ritualinę magiją – atrodo, kad nuo pat gimimo žinote, ką ir kaip reikia padaryti. Ir viskas išeina lengvai ir meistriškai. Ši improvizacijos dovana yra susijusi su intuicija, kuri jumyse yra labai stipri.

Kita dovana yra tai, kad jūsų svajonės paprastai būna pranašiškos. Kai tik pradedi svajoti apie ką nors, tai iškart išsipildo. Jei protingai ir protingai naudosite savo dovaną, galėsite padaryti stebuklus!

Jūsų dovana: vizijos ir pranašiški sapnai

Skaičius 8. Tradicinė raganavimas

Skaičius 8 laikomas vienu stebuklingiausių. Jei jūsų gimtadienis asocijuojasi su „8“, tuomet jūs turite nepaprastų magiškų galių.

Jūs turite savotišką kompasą, „pastatytą“ savo viduje, ir jūs tiksliai žinote, kas yra teisinga, o kas ne.

Jūsų dovana: manipuliavimas energija ir alchemija

Skaičius 9. Šamanas

Paskutinis skaitmuo iš sąrašo simbolizuoja visų aukščiau paminėtų elementų sąjungą. Tai yra vartai, kur viskas baigiasi ir prasideda iš naujo. Štai kodėl jūs matote dalykus kaip niekas kitas.

Esate meniškas ir kūrybingas žmogus, todėl pasaulį ir žmones matote „už dėžutės“ – iš skirtingų gudrybių ir perspektyvų. Tai reiškia, kad galite išgydyti ir išgydyti.

Kadangi šis skaičius simbolizuoja mirtį ir atgimimą, tada jaučiate vaiduoklius ir dvasią. Todėl jūs galite peržengti pažįstamo pasaulio ir žmogaus galimybių ribas, kaip tai daro visi šamanai.

Tavo dovana: astralinė projekcija ir stebuklinga magijos dvasia

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA