Home Receptai Sužinokite, kodėl naktį turite išjungti „wifi“ maršrutizatorių

Sužinokite, kodėl naktį turite išjungti „wifi“ maršrutizatorių

by adminas
297 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Naujos technologijos pakeitė pasaulį ir išplėtė mūsų bendravimo, darbo, pramogų ir beveik bet ko, ką galime įsivaizduoti, galimybes. Bevielis internetas vaidina labai svarbų vaidmenį mūsų gyvenime, kuris suteikia mums galimybę naudotis daugybe naudingų įrankių.

Belaidis internetas tapo būtinu dalyku mūsų namuose, darbe, švietimo įstaigose ir kitose vietose, kur svarbu palaikyti ryšį su išoriniu pasauliu.

Deja, belaidis internetas turi tam tikrų trūkumų, kurių dauguma žmonių nežino.

Visų pirma, tai gali neigiamai paveikti mūsų sveikatos būklę.

Kodėl „wifi“ interneto technologijos gali būti pavojingos?

Nors žiniasklaida praneša apie mobiliųjų telefonų ir kitų elektroninių prietaisų keliamą radiacijos pavojų, daugelis žmonių ignoruoja šiuos įspėjimus arba vis dar nėra pakankamai informuoti.

Ši technologija buvo naudojama žmonėms kelis dešimtmečius, tačiau iš tikrųjų reikia daug daugiau laiko suprasti, kaip ji veikia žmogaus organizmą.

Jau atlikta keletas mokslinių tyrimų, kuriuose analizuojamas elektromagnetinių bangų poveikis smegenų veiklai ir mūsų gyvybės palaikymo sistemai. Yra pagrindo manyti, kad bevielis internetas ir jo skleidžiama radiacija gali sukelti vėžį ir kitas sunkias ligas.

Viešai prieinamoje ataskaitoje, vadinamoje Bioiniciative, teigiama, kad maždaug du tūkstančiai tarptautinių tyrimų nustatė ryšį tarp ilgalaikio elektromagnetinės spinduliuotės poveikio kūnui ir navikų susidarymo. 

Be to, ši radiacija gali sukelti nuolatinį galvos skausmą, migreną, hiperaktyvumą ir miego sutrikimus.

Žmonės, dirbantys su tokio tipo įranga, turėtų griežtai laikytis rekomendacijos, kad sumažintų neigiamą radiacijos poveikį organizmui.

Nerimas padidėja dėl wi-fi signalo poveikio vaikams, kurių kūnas yra ypač jautrus pažeidimams, nes jis yra vystymosi procese.

Galvodami apie tai, tokios šalys kaip JK, Prancūzija ir Švedija pradėjo šalinti „wi-fi“ maršrutizatorius iš mokyklų, muziejų, bibliotekų ir kitų viešųjų vietų, kad sumažintų šios technologijos poveikį vaikų sveikatai.

Kaip sumažinti neigiamą „wi-fi“ maršrutizatoriaus naudojimo poveikį?

Norėdami sumažinti neigiamą „wi-fi“ maršrutizatoriaus poveikį, galite atlikti šiuos veiksmus:

  • Išjunkite maršrutizatorių naktį arba kai niekas jo nenaudoja.
  • Jei maršrutizatorius yra virtuvėje ar miegamajame, pabandykite jį perkelti į mažiau lankomą vietą.
  • Pagalvokite apie kabelinio tinklo, net telefono, valdymą. Belaidis mobilusis internetas yra daug patogesnis, tačiau radiacijos poveikis daro didelę žalą mūsų sveikatai.
  • Naudokite mobiliuosius telefonus ir kompiuterius tik tam tikru metu. Nelaikykite jų savo kambaryje.
  • Praleiskite daugiau laiko lauke, darykite fizinius pratimus ir skaitykite knygas popieriuje, ne skaitmeniniu formatu.

Deja, kol kas neįmanoma patikimai žinoti, kada esame veikiami radiacijos. Be to, elektromagnetinė tarša pasaulyje sparčiai auga, ir mes vis dar nežinome, koks jos lygis bus po kelerių metų.

Tokiose šalyse kaip JAV ir Japonija mokslininkai jau bando sukurti kitokio tipo technologijas, kurios neapima elektromagnetinių bangų naudojimo.

Preliminariais skaičiavimais, prireikė maždaug 30 metų, kad žmonės būtų perspėti apie šių prietaisų poveikį žmogaus organizmui.

Kiekvienas iš mūsų gali sumažinti kenksmingų technologijų poveikį savo ir artimų žmonių kūnui. Turime būti atsakingi ir rūpestingi naujųjų technologijų vartotojai savo pačių saugumui. Atminkite, kad nors bevielis internetas yra labai patogus, jis gali būti pavojingas mūsų sveikatai. Raskite pusiausvyrą!

 

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA