Home Receptai Sultys, naikinančios vėžio ląsteles, padeda nuo diabeto, gastrito! Mes žiūrime!

Sultys, naikinančios vėžio ląsteles, padeda nuo diabeto, gastrito! Mes žiūrime!

by adminas
96 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Šis straipsnis yra apie žalių bulvių naudą! Mes su ja susiduriame kiekvieną dieną, tačiau net neįtariame, kokia neįtikėtina jos nauda jūsų sveikatai ir grožiui. Šiandien sužinosite, kaip tokį paprastą produktą kaip bulves naudoti gydant gastritą!

Žalias bulves tradicinėje medicinoje galima naudoti daug. Kaip paaiškėjo, jis gali būti sveikas ir naudingas. Jo sultys yra veiksmingos gydant vėžį, diabetą, gastritą, padidėjusį kraujospūdį ir kitas sunkias ligas. Bulvių sultys taip pat gali būti naudojamos plaukams gydyti ir yra labai veiksmingos mažinant tamsius ratilus po akimis.

Yra paplitusi klaidinga nuomonė, kad bulvių odos yra nuodingos, todėl jas nulupam. Tačiau ekologiškai užaugintų bulvių odoje nėra pavojingų medžiagų. Tikrasis pavojus yra žalios bulvės ir bulvių daigai, kuriuose yra solanino.

Solaninas yra natūralus toksinas, randamas žaliosiose bulvių dalyse. Nulupkite žalią bulvę nuo savo odos, kad išvengtumėte pavojaus sveikatai.

Dr Lesinger rekomenduoja bulvių sultis kaip veiksmingą natūralią vaistus nuo gastrito. Jis pataria išgerti vieną šaukštą bulvių sulčių, praskiestų trupučiu vandens, ir gerti jas pusvalandį prieš valgį.

Jei kankina dvylikapirštės žarnos ar skrandžio problemos, gerkite pusę stiklinės bulvių sulčių tuščiu skrandžiu ryte ir pusvalandį prieš pietus ir vakarienę.

Norėdami pagaminti bulvių sultis, jums reikia:

Nuplaukite bulves, pašalinkite sėklas ir žalumynus. Supjaustykite ją skiltelėmis ir susmulkinkite trintuvu (arba su trintuve), apvyniokite košę audiniu ir išspauskite sultis arba tiesiog naudokite sulčiaspaudę.

Visada gerkite šviežias bulvių sultis, nes jos tokios sveikos! Jei skonis jums nepatinka, galite jį sumaišyti su mėgstamomis vaisių ar daržovių sultimis ir pagal skonį įpilti medaus.

Jei turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame pasitarti su gydytoju. Savarankiškas gydymas gali būti nesaugus jūsų sveikatai.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA