Home Žmonės Skalbimo mašinos valymas per 5 minutes. Jokių chemikalų ir jokios žalos sveikatai.

Skalbimo mašinos valymas per 5 minutes. Jokių chemikalų ir jokios žalos sveikatai.

by adminas
84 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Kietas vanduo gali būti laikomas pagrindine skalbimo mašinų nešvarumų priežastimi.

Šiais laikais buvo išrasti įvairūs būdai, kaip užkirsti kelią automobilių užteršimui: įmontuoti filtrus, specialius minkštiklius, naudoti nuplėšiklį (deja, dauguma jų lieka ant drabužių, nes tai yra nesaugu sveikatai, gali būti pavojinga vaikams ir prisidėti prie alergijos išsivystymo).

Metodas, kuriuo noriu pasidalinti šiandien, yra efektyvus, jis turi būti atliekamas bent kartą per 3–4 mėnesius, viskas priklauso nuo vandens kokybės.

Padidėjus vandens kietumui, verta gydytis dažniau nei 1 kartą.

Esant normaliam ir žemam, pakanka vieno gydymo.

Norėdami apdoroti mašiną – automatinę mašiną, mums reikia citrinos rūgšties. Įprastoje mašinoje, kurios svoris yra iki 3,5 kg, reikia 4 pakuočių citrinos rūgšties (kiekviena po 15 g). Atsižvelgiant į pakrovimo apimtį, reikia patikslinti lėšų sumą (aukštyn arba žemyn).

Kai kuriuose šaltiniuose yra šiek tiek skirtingi santykiai: 5 kg – 2 pakuotės produkto (kiekviename 100 g).

Taigi, perdirbimas atliekamas taip: supilkite rūgštį į miltelių skyrių, nustatykite skalbimo režimą kuo aukštesnėje vandens temperatūroje. Ciklas turi būti visiškai praėjęs – tai garantuoja geriausią efektą ir senų nešvarumų išvalymą.

Rūgštingos šio pigaus produkto savybės puikiai išvalo daugiasluoksnę skalę vidinėse mašinos dalyse. Tuo įsitikinti nesunku, tiesiog pažvelkite į pirmojo nutekėjimo vandenį, prieš jūsų akis atsiras daug nešvarumų ir kietų dalelių.

Norėdami sužinoti, ar citrinos rūgštis tikrai pašalina nešvarumus, atlikite virdulio eksperimentą. Į virdulį supilkite 1 šaukštą. l. lėšos, visada su stikleliu, leiskite virduliui užvirti ir įvertinkite rezultatą.

Daugelis išbandžiusių šį metodą liko patenkinti. Šis nebrangus metodas prailgins jūsų namų pagalbininko gyvenimą nenaudojant kenksmingų cheminių medžiagų.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA