Home Įdomybės Šių produktų trūkumas sukelia galvos skausmą. Gaila, kad aš to anksčiau nežinojau!

Šių produktų trūkumas sukelia galvos skausmą. Gaila, kad aš to anksčiau nežinojau!

by adminas
2203 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Aš nebegeriu tablečių.

Tarp galvos skausmo variantų migrena yra viena pirmųjų vietų.  Ši nemaloni liga pasireiškia kas penktam planetos asmeniui. Deja, jo atsiradimo veiksniai nėra visiškai nustatyti.

Gydytojai sako, kad migrena gali atsirasti dėl dažno pervargimo, intensyvaus protinio aktyvumo, streso, taip pat dėl ​​paveldimumo ir hormoninių sutrikimų.

Mityba tiesiogiai susijusi su migrenos priepuolių pradžia. Įrodyta, kad tam tikrų vitaminų trūkumas sukelia galvos skausmą 4 kartus dažniau. Čia yra sąrašas, ką reikia valgyti, kad jaustumėtės 100 proc.

Anti-migrenos produktai

Folio rūgštis ir vitaminas B12

Iš pradžių organizmas be šių elementų patiria nedidelį stresą. Žmogus tampa irzlus ir išsiblaškęs.

Ilgesnis medžiagų trūkumas sukelia rimtesnių padarinių. Galite gauti pakankamai folio rūgšties iš brokolių, špinatų, šparagų, moliūgų, burokėlių ir avokadų. O vitamino B12 yra vištų kiaušiniuose.

Varis ir geležis

Šių elementų trūkumas dažniausiai pasireiškia moterims. Jie vystosi migrena, depresija ir kraujospūdis. Norėdami papildyti vario atsargas organizme, turite valgyti pupelių, riešutų ir ožkos sūrio. Bet geležies yra jūros dumbliuose, sezamo sėklose, sėklose, kepenyse ir žolelėse.

Vitaminas B6

Norėdami sumažinti galvos skausmą ir pykinimą, turite valgyti virškinamą maistą. Vitamino B6 papildai taip pat padeda. Jo yra grūduose, šviežiose daržovėse, kepenyse ir pupelėse.

Vitaminas D

Buvo nustatyta, kad žmonėms, kurių vitamino D kiekis kraujyje sumažėjęs, galvos skausmo priepuoliai pasireiškia 20% dažniau.

Todėl valgykite daugiau jūros gėrybių, kiaušinių, pupelių ir pieno produktų. Be to, dažnai pasivaikščiokite lauke esant geram orui.

Tinkama mityba, mankšta ir poilsis gali sumažinti galvos skausmų dažnį ir intensyvumą. Tikimės, kad jums šis straipsnis buvo naudingas!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA