Home Receptai Sirupas, skirtas pagerinti atmintį, regėjimą, klausą ir pagreitinti medžiagų apykaitą

Sirupas, skirtas pagerinti atmintį, regėjimą, klausą ir pagreitinti medžiagų apykaitą

by adminas
368 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Šis sveikos atminties sirupas padeda išvengti skysčių susilaikymo.

Taip pat padeda pašalinti riebalus paspartinus medžiagų apykaitą, taip prisidedant prie jų deginimo. Ypač jei tai lydi geras fizinis aktyvumas.

Kita vertus, greitas ir sveikas riebalų deginimas gali žymiai pagerinti atmintį, regėjimą ir klausą. Dėl to, kad viename pagrindinių jo komponentų yra vitaminas. C, B1, B2 ir B6. Jame taip pat yra kalio, geležies, magnio ir fosforo, o švieži krienai yra fenomenalus sirupo ingredientas.

Norėdami pagerinti mūsų smegenų darbą, kiekviena galimybė yra gera. Ypač jei tai lydi riebalų deginimo galimybė.

Viena iš nuostabių šviežių krienų savybių yra nepaprastas gebėjimas pagreitinti medžiagų apykaitą žmonėms. Be to, tai padeda paspartinti skrandžio bakterinės floros pagerėjimą ir yra puikus energijos šaltinis.

Norėdami pagaminti šį nuostabų sirupą, galite pagerinti jūsų fizinę būklę, jums reikės tik toliau išvardytų ingredientų:

Citrinos (4 vidutinės arba didelės)
medaus (3 šaukštai)
Imbierą (1 gabalėlis apie 2 cm)
Cinamono miltelius (2 šaukštus)
Šviežius krienus (125 gr.)

Pagaminti sirupą yra labai paprasta: jums reikės trintuvo, kuriame pirmiausia krieną reikia sumalti imbieru. Tada į mišinį įpilkite keturių citrinų sulčių ir toliau maišykite iki vientisos masės. Tada įpilkite 3 šaukštus medaus ir 2 šaukštus cinamono miltelių, vėl gerai išmaišykite trintuve.

Sirupą rekomenduojama laikyti šaldytuve, geriausia – stikliniame inde su dangčiu.

Šį sirupą reikia vartoti bent 2 kartus per dieną. Gerkite prieš valgį, geriausia per pusryčius ir priešpiečius. Kitą sirupą rekomenduojama išgerti prieš atliekant fizinį krūvį, kuris rekomenduojamas kardiorespiraciniam gydymui.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA