Home Receptai Šios salotos yra labai naudingos detoksikuojant gaubtinę žarną, valant kepenis ir atkuriant prarastą regėjimą.

Šios salotos yra labai naudingos detoksikuojant gaubtinę žarną, valant kepenis ir atkuriant prarastą regėjimą.

by adminas
193 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Burokėliai kaip daržovė yra labai sveiki. Jame gausu geležies, todėl jį rekomenduojama vartoti, ypač mėnesinių ciklo metu. Burokėliai daugelį metų buvo naudojami daugeliui ligų gydyti.

SVEIKATA SAVO SAVO! Įrodyti metodai!

Burokėliuose gausu geležies, kaip ir česnakuose. Jame taip pat gausu jodo, kaip ir kopūstuose. Burokėliuose gausu sveikų maistinių medžiagų, kurios skatina medžiagų apykaitą. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad runkelius taip pat sudaro daugybė mineralų.

Taigi folio rūgštis ir kalis apsaugo širdį nuo bet kokių ligų, varis naikina laisvuosius radikalus, magnis praturtina kaulus, jodas dalyvauja skydliaukės hormonų biosintezėje, o fosforas ir geležis padidina energijos lygį.

Norėdami paruošti receptą, jums reikės šių ingredientų:

  • 2 svogūnai
  • 2 – 3 burokėliai
  • Actas
  • Pirmo spaudimo alyvuogių aliejus
  • Druska

Virimo būdas:

1. Pirmiausia nulupkite burokėlius ir išvirkite vandenyje su druska.
2. Supjaustykite jį į labai mažus gabalėlius.
3. Svogūną supjaustykite mažais gabalėliais ir sumaišykite su burokėliais. Tada įpilkite acto ir alyvuogių aliejaus. Įpilkite druskos.

Šios salotos yra labai naudingos detoksikuojant gaubtinę žarną, valant kepenis ir atkuriant prarastą regėjimą. Turite pabandyti pamatyti nuostabius rezultatus.

 

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA