Home Įdomybės Šie 5 triukai padės jūsų skalbimo mašiną išlaikyti švarią, tvarkingą ir putojančią!

Šie 5 triukai padės jūsų skalbimo mašiną išlaikyti švarią, tvarkingą ir putojančią!

by adminas
312 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Daugelis iš jūsų vis dar prisimenate laikus, kai žmonės tik svajojo apie skalbimo mašiną. Dažniausiai namų šeimininkės plaudavo rankas, geriausiu atveju turėjo pusiau automatą. Skalbimas užtruko daug laiko ir neatnešė malonių jausmų.

Automatinių mašinų išvaizda labai palengvino namų šeimininkių darbą ir netgi teikia tam tikrą malonumą.

Įsigiję naują automatą, namų ūkiai tiesiog mėgaujasi nepriekaištingu jo darbu. Tačiau po kurio laiko jūs galite pajusti nemalonų kvapą, sklindantį iš skalbimo mašinos būgno. Tada pastebėsite, kad mašina pradėjo šildyti vandenį daug blogiau nei anksčiau, kad padaugėjo skalbimo ciklo ir atitinkamai padidėjote energijos sąnaudas.

Tai, žinoma, jus erzina, bet jūs turite elgtis. Laikas valyti mašiną!

Kaip valyti skalbimo mašiną

Atidžiai ištyrę instrukcijas ir perskaitę įvairius vaizdo įrašus apie tai, kaip galite valyti skalbimo mašiną, įsitikinome, kad beveik visas mašinos dalis reikia periodiškai valyti (nuo būgno iki kanalizacijos filtro).

Šiame straipsnyje sužinosite apie 5 valymo būdus, kurių dėka skalbimo mašinos užsikimšimas jums nebebus problema. Efektyvus, švarus ir labai patogus!

1. Manžetės (sandarinimo gumos) valymas
Visi nešvarumai ir pelėsiai dažniausiai kaupiasi šioje sandarinimo gumoje. Štai kodėl jūs turėtumėte gerai išvalyti šią vietą. Rankogalį galima nuvalyti soda arba bet kuria valymo priemone.

Jei jūsų mašinoje susidarė daug pelėsių, kurie kvepia nemaloniai, turėtumėte naudoti valymo priemones, turinčias stiprų poveikį. Svarbiausia atsiminti, kad nepageidautina labai dažnai naudoti produktus, kuriuose yra chloro. Chloras gali deformuoti gumą.

Uždėkite nedidelį kiekį produkto ant kempinės, švelniai patraukite rankogalį link savęs ir nuvalykite metalinę dėklo dalį. Nuvalykite pati rankogalį. Svarbiausia – netraukti gumos, kad jos nepažeistumėte.

2. Mašinos durys
Skalbimo pabaigoje mašinos durys lieka šlapios. Visada palikite mašiną atvirą (po skalbimo), kad neatsirastų pelėsių.

3. Dėklo valymas
Ištraukite dėklą pagal savo mašinos modelio instrukcijas.

Naudodami bet kurią valymo priemonę, atsikratykite nešvarumų ir miltelių nuosėdų. Kruopščiai nuvalykite skyrių.

Rūdžių dangą galima lengvai nuvalyti kepimo sodos ir acto mišiniu. Drėkinkite indą šiuo tirpalu ir palikite 30 minučių, o geriausia – kelioms valandoms.
4. Būgno valymas nuo skalės
Naudodami labai paprastą, efektyvų ir nebrangų įrankį, iš šildytuvo ir būgno pašalinkite visas mineralų nuosėdas ir nuosėdas.

Svarstyklės yra ne kas kita, kaip magnio ir kalcio derinys, todėl jas gali paveikti organinės arba neorganinės rūgštys. Šių rūgščių galima rasti bet kuriame namuose. Jums padės įprastas actas arba citrinos rūgštis.

Labai paprastas mašinos valymo būdas yra automatinė mašina, kurioje naudojama citrinos rūgštis (užtenka nuo 1 iki 6 pakuočių rūgšties). Priklausomai nuo skalbimo mašinos tūrio ir užterštumo, sureguliuokite citrinos rūgšties kiekį.

Į skalbimo miltelių skyrių supilkite rūgštį ir paleiskite mašiną maksimaliu darbo režimu (nustatykite maksimalią temperatūrą ir laiką).
5. Kaip išvalyti kanalizacijos siurblį
Jei laiku neteikiate aukštos kokybės filtro priežiūros, mašina ilgainiui sustabdys vandens nutekėjimą. Vanduo pradės kilti aukštyn ir gali sprogti. Skubame įtikti jums – filtras valomas gana paprastai!

Norėdami išvalyti filtrą, turite atidaryti prieigą prie jo. Paprastai jis yra žemiau. Prieš atsukdami dangtį, ant grindų uždėkite rankšluostį ir po kanalizacija padėkite indą vandeniui.

Atsukite dangtelį prieš laikrodžio rodyklę ir iš ten pašalinkite visas susikaupusias šiukšles ir nešvarumus. Filtre galite rasti monetų, plaukų, vilnos ir kitų smulkmenų. Kruopščiai nuvalykite skylę, uždarykite ją ir pakeiskite dekoratyvinę skydą.
Laikydamiesi mūsų paprastų rekomendacijų, pratęsite skalbimo mašinos tarnavimo laiką. Jis visada bus švarus, veiks daug geriau, o jūsų skalbiniai bus švarūs ir kvapūs.

Skalbimas gali būti patogus ir lengvas procesas. Nepamirškite papasakoti savo draugams apie šiuos triukus, jie bus jums dėkingi!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA