Home Įdomybės Šiandien pasirinkta kortelė atvers kelią meilei ir laimei artimiausioms 3 dienoms.

Šiandien pasirinkta kortelė atvers kelią meilei ir laimei artimiausioms 3 dienoms.

by adminas
272 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Žemėlapiai mums sako, ko tikėtis ir kam turėtume būti pasirengę. Kiekviena kortelė nurodo ką kita ir turi savo unikalią reikšmę. Pasirinkite vieną iš jų ir sužinokite, kas jūsų laukia artimiausiomis dienomis.

1

Kortelė skelbia jūsų sveikatą. Netolimoje ateityje, net jei neturėsite pakankamai energijos ir jėgų, jums tereikės nemažai atsipalaiduoti ir būsite pasirengę veikti, kitiems iššūkiams ir nuotykiams.

Jūsų savijauta teigiamai paveiks jūsų aplinką, kuriai jūs būsite tikras įkvėpėjas. Būkite tikri, kad dabar galite saugiai prisiimti naujus įsipareigojimus ar pradėti naujus projektus, esate pakankamai stiprūs, kad su tuo susitvarkytumėte.

2

Antroji korta reiškia finansinę laimę. Jei pasirinksite, tai atneš gerovę (bent jau artimiausiomis dienomis). Jūsų darbas duos pelno, daugiau, nei manėte.

Galėsite sau leisti savo svajonių atostogas ar įtaisą namams, kuriems anksčiau neturėjote galimybės išleisti pinigų. Tinkamas laikas investuoti, susikurti taupomąją sąskaitą ar kaupti jas akcijose.

3

Trečioji atvirukų ją pasirinkusiam asmeniui laukia laimės draugystėje. Santykiai, kuriuose jūs dalyvaujate, bus laiko išbandymas. Naujos pažintys taip pat bus daug žadančios. Didelė tikimybė, kad sutiksite savo sielos draugą, labai panašų į jus.

Pasieksite susitarimą su savo senu draugu, su kuriuo buvote konfliktavę. Taip pat turėsite daug malonių susitikimų su draugais iš darbo ar studijų. Gyvenkite šį laiką be galo maloniai, dalinkitės teigiama energija su kitais ir kaupkite energiją būsimoms sunkioms dienoms.

4

Ketvirtoji korta siūlo laimę meilėje. Ją pasirinkę žmonės jausis laimingi ir labai mylimi. Jų santykiai sustiprės.

Partneris parodys jums savo palaikymą, pasirūpins jumis. Jausitės saugiai ir pamiršite visas problemas. Tai bus tinkamas laikas priimti svarbius sprendimus ir prisiimti įsipareigojimus. Net jei nauji santykiai neišsivystys į ilgus santykius, tikrai patirsite malonių akimirkų, kurios bus gerai įsimenamos.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA