Home Receptai Ši vonia pašalina atliekas ir toksinus iš kūno, gerina kraujotaką ir dar daugiau …

Ši vonia pašalina atliekas ir toksinus iš kūno, gerina kraujotaką ir dar daugiau …

by adminas
58 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Kaip pašalinti toksinus iš organizmo namuose

Ar žinote, kaip padidinti vonios naudą dešimt kartų? Pridėkite prie jo tik 1 komponentą ir nustebinkite, kaip lengvai jausitės kūne! Ir jis parduodamas bet kurioje vaistinėje …

Epsomo druska buvo žinoma šimtus metų dėl savo vaistinių savybių. Gausu natūralaus mineralinio junginio magnio sulfato, jis puikiai tinka detoksikuoti kūną ir pašalinti skysčių perteklių!

Magnis yra nepaprastai svarbus daugiau nei 325 fermentams, jis ramina uždegimą, mažina nervų ir raumenų įtampą, skatina kraujotaką.

Sulfatai yra būtini sveikai odai, nervų audiniams ir sąnariams. Šis mišinys pašalina toksinus ir skatina pagrindinių baltymų molekulių susidarymą smegenų ir sąnarių audiniuose.

Reguliarus druskos vonių vartojimas padeda esant raumenų skausmams, mikozei, palengvina pėdų ir nagų grybelį, podagrą, gydo patempimus ir sumušimus, lėtines ligas ir skausmus, malšina uždegimą, valo organizmą, taip pat reguliuoja mineralų pusiausvyrą.

Prieš vartodami šią druską nėščios moterys, širdies ir kraujagyslių ligomis sergantys žmonės, turintys atvirus nudegimus ar kūno žaizdas, turėtų pasitarti su gydytoju.

Kaip išsimaudyti „Epsom“ druskos vonią:

Vonioje turėsite praleisti apie 40 minučių, nes kūnui reikia 20 minučių atsikratyti toksinų, o 20 ar daugiau minučių jis absorbuoja mineralus iš vandens vonioje.

Į šiltą vonią įpilkite Epsom druskos kiekį taip:

  • Vaikams, sveriantiems iki 27–28 kg: įpilkite 1/2 puodelio druskos į standartinio dydžio vonią;
  • Vaikams, sveriantiems 28–45 kg: įpilkite 1 stiklinę druskos standartiniam vonios dydžiui;
  • Vaikams ir suaugusiems, sveriantiems 45–68 kg: Įpilkite 1 + 1/2 puodelio druskos standartinio dydžio voniai;
  • Žmonėms, sveriantiems 68–90 kg: įpilkite 2 puodelius druskos standartiniam vonios dydžiui;
  • Jei jūsų svoris yra didesnis nei 90 kg, tada kiekvieniems kitiems 50 kg turėtumėte pridėti 1/2 puodelio daugiau druskos.

Papildomi patarimai:

Norėdami padidinti antioksidantų kiekį tokioje vonioje ir padidinti vonios efektyvumą, galite įpilti 1/2 puodelio alyvuogių aliejaus, kuris yra geras odai ir kuriame yra polifenolių.

Taip pat galite pridėti imbiero arba kajeno miltelių, kad padidintumėte vonios atšilimo savybes ir išstumtumėte daugiau toksinų per prakaitą.

Venkite muilo, nes tai trikdys detoksikacijos procesą ir mineralus. Po vonios rekomenduojama pailsėti 1–2 valandas.

 

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA