Home Įdomybės Ši užduotis išspausdinta mokyklos vadovėlyje. Bet net suaugęs žmogus negali su tuo susidoroti!

Ši užduotis išspausdinta mokyklos vadovėlyje. Bet net suaugęs žmogus negali su tuo susidoroti!

by adminas
800 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Ši užduotis įspausta mokyklos vadovėlyje ir dauguma vaikų ją spustelėja vienu metu.

O štai suaugusieji patiria didžiulius sunkumus, susijusius su jo sprendimu. B Internetas išsiveržė į dabartinį tikrąjį karą teisingo atsakymo pagrindu! Ar galite susitvarkyti su šiuo lengvu, iš pirmo žvilgsnio, darbu? Pažvelkite į žemiau pateiktą paveikslą ir atsakykite, kuris turėtų būti gautas rezultatas.

Ha iš pirmo žvilgsnio, atliekant užduotį nėra nieko sunkaus. Tpi į mnogougolnika cumme dayut 45 znachit, data kiekvienas nišinis pavilnas 15. Gpozd bananov ppipavnivaetcya to 4, CLOCK – IT Z. Balsavo balsas dalshe nachinayutcya ppoblemy … Vienuose atsakymas yra 26, kitose – 67, o trečiose ir visose 165. Be to, kiekviena yra nustatyta atskirai. Kaip tai galėjo nutikti?

Didžioji dalis nesutarimų kyla dėl įprasto paprasto neveiklumo. Kažkas nepastebėjo daugybos ženklo, todėl, pavyzdžiui, jis pamiršo atlikimo tvarką, tačiau turėjo šansą, kad jam nepavyko.

Ir vis dar yra valandų, kurios rodo kitą laiką …

Tiesą sakant, užduotis yra daug lengvesnė.

Bet tik vaikų logikos požiūriu! Suaugusieji visai neatsižvelgia į laiką, tačiau tai neturi įtakos nei jų svoriui, nei vertei. Bet tai be galo svarbu!

Šiuo atveju autobusų logika tokios problemos. Kiekvienas bananas yra atskirai vienetas. Kiekvienas daugiakampio kampas yra tas pats.

Kartu tai taip pat reiškia reikiamą skaičių! Galų gale jis ateina į lygtį:

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA