Home Receptai Riebalų deginimo sriuba. Minus 8 kg per savaitę

Riebalų deginimo sriuba. Minus 8 kg per savaitę

by adminas
360 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Dietos klinika „Mayo“.

Negerkite jokių alkoholinių gėrimų, nes tai pažeidžia riebalų pasišalinimo iš organizmo procesą.

Turite atsisakyti dietos bent 24 valandas prieš gerdami bet kokį alkoholinį gėrimą.

Galima vartoti išrašytus vaistus.

Dietos pagrindas yra „sriuba, deginanti riebalus“. Šią sriubą reikia valgyti kasdien – taip dažnai ir tiek, kiek norite. Kuo daugiau jo valgysite, tuo daugiau kilogramų numesite.

Jei savaitę griežtai laikysitės dietos, turėtumėte numesti nuo 4,5 iki 8 kg. Labai svarbu, kad maistą, kurį rekomenduojama laikytis dietos, valgytumėte būtent tomis dienomis, kai jums reikia juos valgyti. Jei per savaitę praradote 7 ar daugiau kilogramų, turite daryti pertrauką laikydamiesi dietų 2 dienas. Galite bet kada tai tęsti. Negalima valgyti sriubos už dietos ribų!

Galite griebtis septynių dienų dietos taip dažnai, kaip norite. Jei pertraukėte ją, pradėkite iš naujo nuo pirmosios dienos.

Vos per septynias dienas jūs tapsite lengvesni, bent 4,5 kg, o galbūt net 8 kg. Pajusite energijos ir sveikatos antplūdį. Laikykitės dietos tol, kol jaučiate teigiamą fizinės ir moralinės būklės dinamiką.

Riebalų sriubos receptas:
6 vidutiniai svogūnai,
keli pomidorai (konservuoti),
1 maža kopūsto galva,
2 žalieji pipirai,
1 krūva salierų,
2 kubeliai daržovių sultinio.

Supjaustykite daržoves mažais ar vidutiniais griežinėliais ir užpildykite vandeniu. Pagardinkite druska, pipirais ir, jei norite, kariu ar karštu padažu. Virkite per didelę ugnį 10 minučių, tada padarykite nedidelę ugnį ir virkite toliau, kol daržovės suminkštės.

Šią sriubą galite valgyti bet kada, kai esate alkanas. Valgykite tiek, kiek norite. Sriuba neprideda kalorijų. Ryte užpildykite juos termosu, kad patrauktumėte su savimi, jei dienos metu esate už namo.

Tačiau jūs neturėtumėte valgyti vien tik su šia sriuba. Dieta turi būti papildyta kitais komponentais.

PIRMOJI DIENA 

Sriuba ir vaisiai. Galite valgyti bet kokius vaisius, išskyrus bananus. Melionai ir arbūzai turi mažiau kalorijų nei dauguma kitų vaisių. Valgykite tik sriubą ir vaisius. Kaip gėrimą galite naudoti nesaldintą arbatą ar kavą (be pieno), spanguolių sultis ar vandenį (kiek įmanoma daugiau vandens).

ANTRA DIENA 

Sriuba ir daržovės Galite valgyti visas norimas daržoves (žalias, šviežias ar konservuotas). Galioja lapiniai žalumynai. Valgykite viską su sriuba, kol sotus. Laikykitės atokiau nuo džiovintų ankštinių augalų, žaliųjų žirnelių ir kukurūzų.

Šios dienos pietų metu galite valgyti keptas bulves su sviestu. Nevalgykite jokių vaisių. Gerk vandenį.

TREČIO DIENA.

Sriuba, vaisiai ir daržovės Valgykite sriubą ir visas norimas daržoves ir vaisius, išskyrus keptas bulves. Gerk vandenį. Jei iš tiesų laikėtės dietos 3 dienas, tada iki to laiko jūs galėjote numesti 2,5–3 kg.

KETVIRTA DIENA.

Sriuba, vaisiai ir daržovės, įskaitant bananus ir liesą pieną. Galite valgyti 3 bananus ir gerti tiek vandens, kiek galite, kartu su sriuba. Valgykite tiek sriubos, šviežių daržovių ir vaisių, kiek jums patinka, bet tik 3 bananus.

PENKTADIENIS.

Jautiena ir pomidorai su sriuba. Galite suvalgyti 300–800 g jautienos arba skardinę konservuotų pomidorų (arba tiesiog šviežių – tiek, kiek norite). Valgykite sriubą bent kartą per dieną.

ŠEŠTOJI DIENA.

Jautiena ir daržovės (ypač lapinės) ir sriuba. Valgykite jautieną ir daržoves iki galo. Jei norite, galite valgyti 2 ar 3 kepsnius ir visas norimas žalias lapines daržoves, bet ne keptas bulves. Gerk vandenį.

SEPTADIENIS.

Rudieji ryžiai, vaisių sultys, daržovės ir sriuba. Šiandien galite valgyti rudus (neskaldytus) ryžius, nesaldintas vaisių sultis ir daržoves. Ryžius galima dėti į sriubą, o daržoves – į kapotus svogūnus ir pomidorus, žiedinius kopūstus. Draudžiama virti daržoves su kariu. Gerk vandenį.

Jei septintos dienos laikotės griežtai laikydamiesi dietos, prarasite nuo 4,5 iki 8 kg.

Kategoriškai draudžiama: duona, alkoholis, gazuoti (putojantys) gėrimai. Nieko negalima kepti ar virti su pridėtais riebalais.

BENDROSIOS TAISYKLĖS
1. Griežtai laikykitės kiekvienos dienos rekomendacijų. Neleiskite jokių rekolekcijų ir fantazijų.
2. Pasverkite save ryte.
3. Valgykite sriubą kiekvieną kartą, kai tik pradėsite patirti alkį.
4. Būkite atsargūs su sviestu – jį galima vartoti tik kartą per savaitę su keptomis bulvėmis.
5. Atsargiai išimkite iš mėsos visus riebalus. Odą paukščiui.

Lieknas, kad būtų lengva!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA