Home Įdomybės Reikia numesti 8 kg per savaitę? Tada laikykitės šių taisyklių!

Reikia numesti 8 kg per savaitę? Tada laikykitės šių taisyklių!

by adminas
1710 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Moters gyvenime yra atvejų, kai reikia skubiai numesti papildomų svarų. Tai gali būti kelionė prie jūros, kelionė į svarbų įvykį ar ilgai lauktas susitikimas su svajonių vyru. Kad ir kaip būtų, galite lengvai atsikratyti 5–8 kg per savaitę, jei laikysitės šių dietologų rekomendacijų.

 Pirma taisyklė: niekada nepraleiskite valgymų per šią ypatingą savaitę.

Sotus maistas kartą per dieną nepadės numesti svorio! Idealiu atveju turėtumėte stengtis užtikrinti, kad pertraukos tarp valgymų niekada neprailgtų ilgiau nei tris valandas!

Antra taisyklė: jūs neturėtumėte gyventi bado jausmu. Pajuskite – valgykite iškart!

Ši dieta buvo sukurta „General Motors“. Jis buvo sukurtas tiems savo darbuotojams, kurie norėtų mesti svorį, tačiau be tablečių ir griežtų dietų, kurių reikės laikytis ištisus mėnesius. Automobilių milžinės tikslas – palaikyti savo darbuotojus, kurie dirba biuruose ar darbo vietose ir neturi pakankamai laiko ir energijos rūpintis savo sveikata.

Jei norite kuo geriau išnaudoti savo mitybą, rimtai. Aiškiai vykdykite instrukcijas, nusipirkite tinkamų produktų tinkamais kiekiais. Eksperimentiškai įrodyta, kad šis planas padės numesti 5-8 kilogramus per savaitę. Jei griežtai laikysitės taisyklių.

Pirmoji diena.
Tai yra svarbiausia jūsų programos diena. Todėl jis turi būti visiškai skirtas vaisiams. Valgykite visus jums patinkančius vaisius.

Svarbiausia yra neįtraukti bananų iš sąrašo. Ir atminkite, kad geriausiai tinka arbūzai ir melionai. Nepamirškite liesti jokių kitų produktų: nei žalių, nei virtų daržovių, įskaitant.

Taip pat šią dieną reikia išgerti 8–12 stiklinių vandens. Jei proceso metu jaučiate alkį, padidinkite porciją. Susidarykite asortimentą. Griežtai draudžiama alkti.

Antra diena.
Jis turės atsisakyti daržovių. Pasirinkite tuos, kurie jums patinka. Galite virti, galite absorbuoti žalią. Bet jei gaminate maistą, įsitikinkite, kad nenaudojote nei druskos, nei aliejaus.

Šią dieną svarbu bent kartą suvalgyti porciją virtų bulvių. Tai bus saugu, patikėk manimi. Taip pat atsiremkite į morkas, brokolius, agurkus, moliūgą, salotas, kopūstus, baklažanus.

Jei viską darote teisingai, tada eikite į tualetą keletą kartų per dieną. Tai yra būtina norint „suremontuoti“ jūsų virškinimo sistemą.

Ir nepamirškite išgerti 8–12 stiklinių vandens per šias dvi „veganų“ dienas!

Trečia diena
Tai vaisių ir daržovių dietos diena. Galite valgyti bet ką iš sąrašo, galite ne tik bulves ir bananus.

Svarbiausia ne maišyti vaisius ir daržoves, nevalgyti jų kartu. Pasigaminkite vaisių plokštelę pusryčiams, salotas be prieskonių pietums ir vakarienei valgykite kelis skirtingus vaisius.

Kaip ir pirmąsias dvi dienas, nepraleiskite progos išgerti daug vandens.

Ketvirtoji diena.
Šią dieną laikomės bananų pieno dietos. Išeik, kaip tau patinka, bet per dieną turėsi suvalgyti 8-10 bananų ir išgerti tris stiklines pieno. Jūs nieko daugiau negalite valgyti!

Galite pamanyti, kad tai bus „alkana diena“, tačiau nustebsite, kaip gerai jausitės šį vakarą. Svarbiausia nepamiršti, kad tą dieną reikia valgyti bent keturis kartus. Gerkite pieną pusryčiams, priešpiečiams ir vakarienei.

Ir mes garantuojame, kad dienos metu nepajusite jokių alkio ženklų!

Penkta diena.
Jei jums patinka pomidorai, tada penktoji diena bus atostogos jums. Pietums reikės suvalgyti puodelį ryžių, o per pusryčius ir vakarienę – iš viso 6-7 didelius pomidorus.

Organizmas šią dieną gamins daug šlapimo rūgšties. Todėl turėsite pabandyti išgerti 12-15 stiklinių vandens.

Šeštoji diena
Vidurdienį per pietus jums leidžiama suvalgyti puodelį ryžių. Ir likusią dienos dalį laikykitės augalinės dietos, t. vaisių ir daržovių dieta. Jums nereikės daug iškęsti: iki to laiko priprasite truputį valgyti ir jausitės daug geriau nei „svorio metimo savaitės“ pradžioje.

Septintą dieną.
Tai paskutinė jūsų dietos diena. Jūs turite teisę į nedidelį dubenį ryžių ir visas jūsų norimas daržoves. Šią dieną jūs negalite valgyti vaisių, tačiau visą maistą šiandien reikia nuplauti vaisių sultimis. Žinoma, šviežiai išspaustas.

Neabejojama, kad laikydamiesi šios griežtos dietos, per savaitę pastebimai numesite svorio. Ir tada nebegalėsite priaugti svorio, nes ši dieta puikiai valo jūsų virškinimo sistemą. Jūs galite valgyti daug, bet nepriaugti riebalų!

Kartoti šią dietą reikėtų ne dažniau kaip kartą per mėnesį.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA