Home Įdomybės Raudonasis vynas gydo depresiją ir nerimą: vadinasi, jis daro mažiau žalos nei naudos

Raudonasis vynas gydo depresiją ir nerimą: vadinasi, jis daro mažiau žalos nei naudos

by adminas
423 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Neseniai atliktas tyrimas nustatė, kad vienas iš raudonojo vyno komponentų gali padėti gydyti depresiją ir nerimą, rašo „NoticierosTelevisa“.

Remiantis bendru Buffalo universiteto ir Ksuzou medicinos universiteto tyrimu, resveratrolis, vienas iš raudonojo vyno komponentų, gali būti veiksmingas gydant nerimą ir depresiją. 

Resveratrolio poveikiui tirti pelių grupei buvo paskirtas kortikosteroonas (hormonas, padedantis reguliuoti reakciją į stresą). Pastebėję, kad graužikai patiria stresą, jiems buvo skirta didelė resveratrolio dozė, su kuria jie galėjo sureguliuoti savo būklę.

Resveratrolis gali būti veiksminga alternatyva vaistams, gydantiems šiuos sutrikimus turinčius pacientus, sakė dr. Yingas Xiu, Buffalo universiteto Farmacijos ir farmacijos mokyklos docentas ir šio tyrimo vadovas.

Tyrimų rezultatai buvo pateikti medicinos leidinyje „Neuropharmacolog“. Svarbu atkreipti dėmesį, kad tai yra pradinis tyrimo etapas, ir jokiu būdu negalvokite, kad taurė raudonojo vyno pakeitė gydytojo paskirtų vaistų vartojimą.

Eksperimente pelės gavo 10 mg resveratrolio vienam svorio kilogramui.

Tai reiškia, kad 90 kilogramų sveriantis asmuo turi išgerti 445 taures vyno, kad galėtų nuryti reikiamą šio komponento kiekį.

Tačiau norint gauti resveratrolį nereikia vartoti vyno.

Medžiagos galima gauti iš kitų maisto šaltinių, įskaitant: tamsios spalvos uogas, riešutus ir tikrą tamsųjį šokoladą.

Taigi šokoladas ir raudonasis vynas yra puikus derinys, lėtinantis senėjimą. Ir įgyti gerą nuotaiką!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA