Home Įdomybės Profesorius Neumyvakinas: soda yra XXI amžiaus vaistas!

Profesorius Neumyvakinas: soda yra XXI amžiaus vaistas!

by adminas
751 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Profesoriaus Neumyvakin patarimai

Profesorius I. P. Neumyvakinas savo knygoje „Soda. Mitai ir realybė “, taip pat paskaitų ir susitikimų su žmonėmis metu kalbėta apie geriamąją sodą ir jos gydomuosius sugebėjimus.

Jis tyrė daugelio mokslininkų, tyrėjų patirtį, sutiko su savo kūno gydymo metodika ir pasidalino su daugybės milijonų dolerių auditorija savo metodika, paremta realia sodos vartojimo praktika.

Profesorius rekomenduoja gerti soda rytais ir vakarais tuščiu skrandžiu 20-30 minučių prieš valgant. Patartina vartoti dar vieną kartą po pietų. Skubėdami su didelėmis priėmimo dozėmis, I. P. Neumyvakinas nerekomenduoja.

Pradinė dozė gali būti 0,5 kavos šaukšto soda, praskiesto karštu vandeniu arba pienu (1 valgomasis šaukštas). Virinti vandenį ir pieną nebūtina, nes tada bus visiškai kitokia formulė. Galite tiesiog gerti soda, nepamaišydami jos į skystį. Po 3 dienų vartojimo pailsėkite 3 dienas.

Jei organizmas paprastai suvokia tokį gydymą, dozė padidinama iki 1 šaukštelio. ir vėl daryk 3 dienas ir daryk tą pačią pertrauką. Pamažu sodos dozę galite pritraukti iki 1–3 šaukštelių, nepamiršdami pertraukų.

Dabar daug žmonių kenčia nuo padidėjusio organizmo rūgštingumo (acidozės)  dėl nuodų buvimo maiste, ore ir vandenyje, įskaitant pesticidus ir automobilių išmetamąsias medžiagas.

Psichikos sutrikimai, įskaitant baimę, nerimą, dirglumą, depresiją, pyktį, pavydą ar neapykantą, taip pat išprovokuoja acidozę ir apsinuodijimą savimi.

Ilgesnis vaistų vartojimas taip pat neigiamai paveiks virškinimo sistemos rūgštingumą.

Kaip soda elgiasi žmogaus organizme?

Dėl rūgšties neutralizavimo jis padeda palaikyti normalią rūgščių-šarmų pusiausvyrą ir padidina organizmo šarminį rezervą.

Naudodami soda galite išvalyti kraujagysles, pašalinti rūgščių sankaupas kepenyse ir inkstuose, virškinimo trakte. Be to, jis turi silpną vidurius laisvinantį poveikį, jei dozė šiek tiek viršijama.

Pavartojus piperazino žarnyne esant apvaliesiems kirmėliams ir pinworms, gaminami soda priešai. Be to, kad burnos ertmę ir gerklę pagerintų raumenų ir kaulų sistema bei oda, burnos ertmę ir gerklę praplaukite soda tirpalais, išsipuskite 200–250 g sodos ir 100 g jūros druskos 100 l karšto vandens (39–42 ° C).

Ląstelėse energijos ir biocheminių procesų atstatymas prasideda padidėjus hemodinamikai, audiniai absorbuoja deguonį. Dėl to pagerėja sveikatos būklė, padidėja protinis ir fizinis darbingumas.

Neutralizuodamas rūgšties perteklių, šlapimas taps šarminis. Tai palengvins inkstų darbą, užkirs kelią akmenų susidarymui, taupys psichikos energiją.

Žarnynas veiks geriau, kai geriate soda su karštu pienu, nes susidaro šarminės aminorūgščių natrio druskos, todėl jų absorbcija į kraują bus greitesnė ir lengvesnė.

Soda vartojama tokioms ligoms kaip vėžys, alkoholizmas, narkomanija ir piktnaudžiavimas medžiagomis gydyti. Su jo pagalba atsiribokite nuo rūkymo.

Tai būtina norint pašalinti iš organizmo sunkiuosius metalus: gyvsidabrį, šviną, barį, kadmį, talį, bismutą apsinuodijimo metu, pašalinti radioaktyvius izotopus ir užkirsti kelią kūno užkrėtimui radiacija. Be to, soda ištirpina visas sąnaudas, stuburą pažeidžiančias nuosėdas, padeda kovoti su radikulitu ir osteochondroze, poliartritu ir podagra, reumatu, urolitiaze ir tulžies akmenų ligomis.

Tai padeda nukreipti dėmesį ir vaikų bei suaugusiųjų psichikos pusiausvyrą, valo nuodus, kuriuos organizmas gamina psichinių sutrikimų metu.

Nuostabus jų paprastumas, profesoriaus Neumyvakin patarimai ir rekomendacijos padės ne tik žymiai pagerinti savo sveikatą, savijautą ir emocinį foną, bet ir išgydyti nuo lėtinių ligų.

Tačiau profesorius sako, kad iš esmės ligų nėra, yra tik mūsų biocheminės įmonės, vadinamos žmogaus kūnu, veikimo sutrikimai.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA