Home Įdomybės Priklijuotą plėvelę naudojame teisingai. 13 keblių naudojimo būdų!

Priklijuotą plėvelę naudojame teisingai. 13 keblių naudojimo būdų!

by adminas
243 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Ne tik todėl, kad padeda šaldytuve laikyti maistą šviežią! Paprastas ritinio plėvelė padės įvairiose kasdienėse situacijose: nustebsite sužinoję, kad su jo pagalba jūs netgi galite pastatyti raštus ant sienos ir išvaryti Drosophila musę visam laikui!

Maisto įvyniojimas yra vienas iš mano būtiniausių dalykų buities skyriuje. Ne tik todėl, kad padeda šaldytuve laikyti maistą šviežią! Paprastas ritinio plėvelė padės įvairiose kasdienėse situacijose: nustebsite sužinoję, kad su jo pagalba jūs netgi galite pastatyti raštus ant sienos ir išvaryti Drosophila musę visam laikui!

Kaip naudoti lipnią plėvelę

1. Plėvelė apsaugos jūsų rankas, kai reikės dirbti su grėbliu ar kastuvu. Tiesiog apvyniokite instrumento rankenėlę plėvele, o ant delnų neliks skaučių!

2. Prieš siųsdami juos į šaldiklį, likusius ledus visada apvyniokite plastikine plėvele. Ledai bus geriausiu atveju, nesikristalizuos!

3. Apvynioję teptuką plėvele, apsaugosite įrankį nuo išdžiūvimo ir kitą dieną galėsite tęsti darbą su dažais. Taip pat plėvelė gali uždengti stiklainį su dažų likučiais.

4. Jei įvyniosite bananų kotelį į plėvelę, vaisiai ilgai išliks švieži! Dabar aš juos laikau vienintelį kelią.

5. Norėdami sandariai uždaryti talpyklą, naudokite lipnią plėvelę! Visada tai darau su kosmetika, prieš pakuodama juos į lagaminą. Niekas neišlįs!

6. Laikykite plėvelės ritinį šalia durų: jei jums reikia skubiai eiti į namus batais, nešvarius batus tiesiog apvyniokite plėvele!

7. Daugiau juodraščių nebebus: naudodami plėvelę galite lengvai uždaryti langų spragas.

8. Spąstai viduriams, kurie įsikūrė virtuvėje! Supjaustykite vaisius, uždenkite puodelį burnoje tirpinančiomis skiltelėmis plėvele ir padarykite joje nedidelį pjūvį. Drosophila labai greitai susirinks į taurę, nedvejodami ir galėsite išleisti visą kompaniją pro duris!

9. Originalus būdas sukurti piešinį ant sienų dažant! Užtepkite dažus, tada uždenkite sieną plėvelės sluoksniu ir atsiminkite. Šis triukas sukurs unikalų modelį ir papuoš sienas sienomis originaliomis dėmėmis!

10. Šaldytuvo lentynas visuomet uždengiu lipnia plėvele! Tobula švara: net jei džemas lašinamas ant lentynos ar kefyras išsilieja, plėvelę pakeisti yra lengviau, nei plauti visą šaldytuvą.

11. Maisto įvyniojimas svorio metimui yra būtinas! Labai naudinga apvynioti moteris, norinčias atsikratyti celiulito: probleminėse vietose padidėja kraujotaka ir natūralus svorio netekimas. Taip pat galite sustiprinti bet kurios veido kaukės poveikį – tiek maitinančią, tiek valomąją, naudodami tiesiog įprastą plėvelę! Šilumos efektas, kurį sukuria plėvelė, užtikrins veiksmingą kaukėje esančių medžiagų įsiskverbimą į odą.

12. Uždengę bet kurią stiklinę skysčiu plėvele ir pradūrę ją vamzdeliu, jūs padarysite patikimą neišpylimą!

13. Norėdami, kad puokštė be vandens atrodytų gaiviau, naudokite šį triuką. Apvyniokite stiebų galus šlapiu skudurėliu, tada sandariai apvyniokite juos plėvele.

 

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA