Home Naujienos Ponios, jei nusiskuto intymios kūno dalys, skubiai perskaitykite

Ponios, jei nusiskuto intymios kūno dalys, skubiai perskaitykite

by adminas
827 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Naudinga informacija!

Moterys daugelį metų pašalina plaukus iš intymių dalių. Tiesą sakant, neseniai atliktas tyrimas parodė, kad dauguma moterų visiškai ar iš dalies pašalina plaukus iš intymios srities. Tai gali būti normalus dalykas, tačiau nedaugelis moterų žino, kad tai kelia daug rizikos ir šalutinių poveikių.

Pagrindinė tyrėja Andrea de Maria mano, kad moterys turėtų žinoti apie riziką, kurią sukels skutimasis. Amerikiečių žurnale Akušerija ir ginekologija jis rašė: „Moterys tiesiog nežino apie gaktos plaukų skutimosi riziką“. Skusti plaukus iš kitų kūno dalių nėra taip pavojinga, tačiau šioje srityje tai yra.

Tyrime teigiama, kad didžioji dalis pajamų už 87% įmokų už intymią šukuoseną grožio salone ir 90% merginų skutasi gaktos plaukus.

Oda aplink moterų lytinius organus yra labai jautri, o kai ant jos skutiesi, gali pasidaryti mažų žaizdų ir mažų pjūvių. Daugelis moterų po skutimosi jaučia niežėjimą.

Mes turime daug prakaito liaukų, esančių žemiau juosmens. Tai reiškia, kad sritis yra ideali bakterijoms daugintis. O jei ant odos yra mažų pjūvių, gali atsirasti infekcija.

Kitas dalykas – gaktos plaukai yra natūrali lytiniu keliu plintančių ligų kliūtis.

Tikimės, kad jums ši informacija bus naudinga!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA