Home Žmonės Peterboroughe sulaikymai Po žmogžudystės

Peterboroughe sulaikymai Po žmogžudystės

by adminas
651 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Penktadienį Rytų Anglijoje esančiame Peterborougho mieste įvykdyta žmogžudystė, skelbiama, kad auka – lietuvis, vietos sporto klubo treneris Dainius Kasiliauskis, sulaikyti keli įtariamieji.

Paul Bryan/geograph.org.uk nuotr. ir Youtube stopkadras.

Anot miesto spaudos, nusikaltimas įvykdytas apie 9.40 val. Tilton Court gatvėje, čia peiliu mirtinai sužalotas 20-30 metų vyras. Netrukus sulaikytas 37 metų įtariamasis.

Nusikaltimo vietoje dirbo gausios policijos pajėgos.

Šeštadienį po pietų pranešta, kad sulaikyti dar trys įtariamieji: 19 ir 30 metų vyrai bei 45 metų moteris, kuri galimai talkino nusikaltėliams.

Žmogžudystė traktuojama kaip izoliuotas incidentas – su kitais nusikaltimais nesusijęs įvykis.

Peterborougho lietuvių bendruomenės nariai portalui ANGLIJA.today pranešė, kad nužudytasis – Dainius Kasiliauskis, mieste esančio sporto klubo treneris, mokęs kovos menų.

Socialiniuose tinkluose pilna užuojautų dėl šio vyro mirties. Vietos lietuviai planuoja savaitgalį centriniame miesto parke surengti atminimo akciją ir jos metu uždegti šimtus žvakių, Dainiaus Kasiliauskio šeimai renkamos lėšos specialioje interneto platformoje.

Policija versijos, kad nužudytas būtent Dainius Kasiliauskis, oficialiai dar nepatvirtino. Jos suvestinėse minima, kad Peterboroughe gyvenantis asmuo tokiu vardu ir pavarde šių metų pradžioje teistas už tyčinį didelės vertės svetimo turto sugadinimą.

„Raginu kiekvieną, kuris turi bet kokios informacijos apie šį įvykį, atsiliepti. Ypač tuos, kurie matė ar girdėjo ką nors įtartino Tilton Court teritorijoje tarp 9 ir 10 valandos“, – sakė detektyvas, vyriausiasis inspektorius Neilas Langfordas.

www.anglija.today.lt

 

 

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA