Home Įdomybės Paslaptis, kad niekas nekalba apie menopauzę!

Paslaptis, kad niekas nekalba apie menopauzę!

by adminas
228 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Pamatę viską, kas gali sukelti menopauzę jūsų kūne, pamatysite, kad didžioji dalis to, ką jie jums pasakė, ne visada yra tiesa, o kiti dalykai yra visiškai teisingi.

Šiandien aš jums parodysiu penkias paslaptis, kurių niekas jums nepasakė apie menopauzę, todėl atkreipkite ypatingą dėmesį. Norite sužinoti daugiau? Likite iki galo. Nepamirškite tuo pasidalinti su draugais.

Paslaptys, apie kurias niekas nekalba apie menopauzę
Menopauzė nėra liga, kurią reikia gydyti, tai tik vienas gyvenimo etapas, apimantis daugybę pokyčių, kaip ir daugelis kitų etapų, todėl kuo daugiau žinosite apie šią temą, tuo mažiau įgysite. kentėti, kai ateis laikas jam pasirodyti.

Čia yra penkios paslaptys, kurių tikriausiai niekas nepasakys apie menopauzę. Tai yra požymiai, rodantys, kad galite pereiti šią nepatogią stadiją, vadinamą menopauzė.

1. Svorio padidėjimas. Svorio padidėjimas yra gana dažnas menopauzės metu ir atsiranda palaipsniui. Senstant keičiasi riebalų pasiskirstymas kūne, todėl riebalai kaupiasi pilve.

Priaugę svorio galite priaugti nuo penkių iki dvidešimt penkių svarų, todėl turėtumėte laikytis sveikos mitybos ir sportuoti bent trisdešimt minučių per dieną.

2. Silpni kaulai. Menopauzės metu kiaušidės nustoja gaminti hormonus, vadinamus estrogenais, kurie yra atsakingi už stiprių kaulų palaikymą.

Tačiau jūs galite kontroliuoti savo kaulus valgydami maistą, kuriame gausu kalcio ir vitamino D, taip pat kasdien darydami fizinius pratimus.

3. Nuotaikų svyravimai. Hormoniniai menopauzės svyravimai paprastai lemia smegenų chemijos pokyčius, todėl jums dažnai kinta nuotaika. Štai kodėl staiga pajuntate liūdesį, nerimą, drąsą ir išsekimą.

4. Miego problemos: tai gali kilti dėl karštų pliūpsnių, kurie atsiranda naktį, taip pat dėl ​​sumažėjusio estrogeno ir progesterono lygio, taip pat dėl ​​emocinio nestabilumo.

5. Karšti pylimai ir prakaitavimas: tai įvyksta dėl staigaus kūno temperatūros padidėjimo ir sumažėjimo, todėl karštas pliūpsnis sukelia širdies plakimą, nerimo jausmą, įtampą ir baimę.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA