Home Įdomybės Pasirinktas vokas jums pasakys, koks bus jūsų likimas per kitas 3 dienas

Pasirinktas vokas jums pasakys, koks bus jūsų likimas per kitas 3 dienas

by adminas
667 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Leiskite likimui perduoti jums žinias, kurių jums šiuo metu reikia. Galbūt būtent šis ženklas taps durimis į jūsų naują gyvenimą.

Gebėjimas teisingai suvokti bet kokią gaunamą informaciją teigiamai veikia visą mūsų gyvenimą. Nieko nevyksta taip, kaip atsitiktinai.

Atlikite 10 gilių įkvėpimų, paleiskite visas mintis iš galvos ir pasirinkite voką. Darykite tai intuityviai, neleiskite mintims ir dvejonėms. Iš karto pasirinkite voką, apie kurį galvojote.

Pasirinkite voką intuityviai

APLINKA 1

Įvykių ciklas, greitai kintantys paveikslėliai, laiko trūkumas atokvėpiui – smarkiai išeikvojo jūsų energijos atsargas. Verta pripažinti, kad jūsų pastangos nebuvo veltui ir pasodintos sėklos jau pradėjo dygti, o netrukus duos gražius vaisius.

Šiame etape padarėte viską, ką galėjote.

Dabar reikia sulėtinti tempą, stebėti procesą iš tolo ir rasti galimybę šiek tiek atsipalaiduoti. Žinoma, dabar jums reikia pilnų atostogų pakeitus aplinkinę erdvę, tačiau jei to padaryti neįmanoma, tada tiesiog pabandykite rasti laiko atlikti tuos darbus, kurie jums teikia džiaugsmą ir malonumą.

APLINKA 2

Paskutinės trumpos distancijos varžybos. Esate kilnus maratono bėgikas, todėl paskutinis spurtas netaps kažkuo, viršijančiu jūsų jėgas. Nesustokite, liko labai mažai ir rezultatai kelis kartus pranoks esamus rezultatus.

Jūs vis dar turite daug jėgų, o galutinis tikslas prideda jaudulio ir noro veikti. Norėdami išlaikyti jėgas ir atkurti sunaudotą energiją, stenkitės dažniau būti gryname ore ir pakankamai išsimiegoti.

Šiam atstumui prireiks šiek tiek daugiau nei mėnesio, o jei jį sėkmingai pravažiuosite, turėsite laurus, taures ir pelnytą poilsį.

APLINKA 3

Jūs labai apsunkinate savo gyvenimą, atidėdami procesą. Jūs įgyjate įprotį pradėti nuo sveikatos ir baigti taiką. Priimate per daug ir nepasiekiate finišo linijos.

Jums gali būti įdomu   atspėti iš paveikslėlio: kas buvote ankstesniame gyvenime

Proceso viduryje jėgos baigiasi, pabaigos nėra matomos, motyvacija lygi nuliui. Tai tęsiasi visą laiką, tačiau, kuo ilgesnis procesas trunka be rezultatų, tuo stipresnis vidinis pasipriešinimas.

Pabandykite nustatyti ateities tikslus, padaliję visą kelią į segmentus. Tarpinius tikslus lengviau pasiekti ir tai suteikia stiprybės bei pasitikėjimo savimi. Veiks, ir viskas susitvarkys!

APLINKA 4

Asmeniniame gyvenime rasite malonią staigmeną. Galbūt tai bus ilgai lauktas susitikimas ar teigiami santykių pokyčiai – jų patekimas į visiškai naują lygį.

Bet kokiu atveju gausite tai, ko jums dabar labai reikia: ramybės, saugumo, pasitikėjimo ateitimi jausmą.

Šypsokis dieną, duok savo vidinę saulę kiekvienam žmogui, su kuriuo tave lydi likimas, ir abipusio karščio bangos apims tave meilės ir laimės šydu.

APLINKA 5

Jūsų prognozė susigraudina ir maloniai sušunka. Taip tiksliai. Atsirado grynųjų pinigų srautas, kuris suteiks papildomų pajamų jūsų gyvenimui.

Tai bus atlyginimo padidėjimas, sėkmingas papildomas uždarbis, skolų grąžinimas, pelnas – nežinoma. Bet faktas, kad jūsų finansinė padėtis žymiai pagerės, yra faktas.

Nuo šios dienos ir per kitus 5 mėnesius galėsite sutaupyti padorią sumą. Negaukite euforijos, kai pirmą kartą gausite pinigus, stenkitės juos kuo ilgiau laikyti namuose. Nešvaistykite savo pinigų ir kruopščiai suplanuokite savo biudžetą.

Kad ir kokį voką pasirinksite, atminkite – viskas yra mūsų rankose. Jei pasirinksite tinkamą tikslą ir užtikrintai judate jo link kiekvieną dieną, norimas rezultatas pradės judėti jūsų link!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA