Home Įdomybės Pasirinkite vieną iš 4 variantų, kaip elgtis šioje situacijoje, ir sužinokite, koks esate žmogus

Pasirinkite vieną iš 4 variantų, kaip elgtis šioje situacijoje, ir sužinokite, koks esate žmogus

by adminas
265 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Įsivaizduokite, kad gavote anoniminį pranešimą: „Mes šiandien susitinkame tokioje ir tokioje vietoje tokiu ir tokiu metu. Tai yra gyvybės ir mirties klausimas“. Atvykstate į vietą ir pamatysite priešais jus esančias duris, rašo „Wake Up Your Mind“ . Ji uždara.

Kaip jūs elgtumėtės šioje situacijoje?

1) Jūs daužysite prie durų.

Esate ryžtingas ir pasitikintis savimi.

Nebijote kliūčių. Tačiau esate pernelyg impulsyvus ir negalvosite duoti nieko prieš darydami.

Jūs visada darote tai, kas jums patinka, ir tai duoda vaisių.

Tačiau kartais viskas klostosi ne taip, kaip ketinai, tai liūdina. Turite tęsti savo kelią, klausydami savo širdies.

Tačiau yra atvejų, kai turėtumėte sustoti ir galvoti, analizuoti situaciją, nenukirsti nuo peties.

Kaip sakė Konfucijus, siekiant laimės kartais reikia tiesiog sustoti ir būti laimingam.

2) Jūs sustojate ir klausote – kas yra už durų.

Esate atsargus ir apdairus žmogus. Prieš pradėdami veikti, turite surinkti pakankamai informacijos apie tai, kas vyksta. Savo gyvenimo kelyje praktiškai nedarai klaidų, nes dažniausiai esi pasiruošęs bet kokiems nemalonumams.

Problema ta, kad kartais jūs per daug galvojate ir mažai elgiatės. Turite apskaičiuoti visas įmanomas galimybes, bet gyvenimo negalima apskaičiuoti. Kartais turėtum būti spontaniškas ir rizikuoti.

Nelaukite, kol aplinkybės taps tobulos, elkitės net ir tuo atveju, jei abejojate bylos sėkme. Kiekviena problema yra galimybė ko nors išmokti.

3) Jūs beldžiatės į duris.

Esate praktiškas ir paprastas žmogus. Ilgai negalvosite apie problemos sprendimą: durys uždarytos – tai reiškia, kad turite jas beldžiasi. Nesijaudini dėl kitų nuomonės, darai taip, kaip tau atrodo tinkama.

Paprastai ieškote lengviausio ir suprantamesnio išeities iš situacijos, nesivarginate suprasti situacijos ir svarstote apie tolimesnius veiksmus. Tai patogu ir patikima šalia jūsų.

Tačiau kartais situaciją reikia kruopščiai išanalizuoti. Turbūt tavo gyvenime ne viskas taip paprasta, kaip įpratai galvoti. Turėtumėte daugiau laiko praleisti galvodami apie gyvenimą.

4) Sukelsi skandalą.

Jūs esate nervingas žmogus ir šiek tiek trūkčiojantis. Jūsų elementas yra skandalas ir ginčas. Visada rasite priežastį skandalui. Kartais ši kokybė jums naudinga.

Tuo pačiu metu neįmanoma jūsų nepastebėti, jūs visada traukiate akis. Jus gali girdėti visur, kur tik einate. Esate pasirengęs apsaugoti skriaudžiamus ir nuskurdintus, būtent tai ir pritraukia žmones.

Jūs trokštate kontroliuoti situaciją, tai erzina jus, kai kažkas išeina iš jūsų kontrolės. Išmok ramiai priimti likimo iššūkius. Rūpinkis savo nervais. Jėga yra ne rėkime, o ramybėje ir vertinime.

Kurį atsakymo variantą pasirinkote? 

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA