Home Naujienos Pasirinkite veidrodį ir perskaitykite asmenybės bruožus, apie kuriuos dar nežinojote

Pasirinkite veidrodį ir perskaitykite asmenybės bruožus, apie kuriuos dar nežinojote

by adminas
248 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Psichogeometrija yra gana nauja technika, leidžianti įvertinti įvairius asmenybės tipus. Kai mes stebime daugybę formų, viena iš jų automatiškai mus traukia.

Šį pasirinkimą lemia išsilavinimas, aplinka, santykių patirtis, profesija ir kognityvinio funkcionavimo ypatybės.

Tai reiškia, kad šio testo rezultatai laikui bėgant gali keistis, atsižvelgiant į pokyčius, kuriuos patiria žmonės.

Čia yra 3 neįprasti veidrodžiai. Atidžiai pažvelkite į juos ir per kelias sekundes nuspręskite, kuris jus labiausiai traukia!

1. Apskritimas

Šį veidrodį pasirinkę žmonės sutelkia dėmesį į aplinką, o ne į save: jie stengiasi padaryti viską, kas įmanoma, kad jų draugai, artimieji ir kolegos būtų patenkinti. Jie yra nuostabūs klausytojai, galintys duoti vertingų patarimų ir „pagerbti“ kitus žmones.

Kilus bet kokiam konfliktui, jie yra pasirengę atlikti taikdarių vaidmenį, tačiau ne visada jaučia privatumo ribas ir netgi gali įsitraukti į pokalbius su nepažįstamais žmonėmis.

„Rato“ žmonės yra nelogiški ir nenuoseklūs, šiek tiek tingūs, dosnūs ir jautrūs. Paprastai jie turi gilų ir malonų balsą bei gerą humoro jausmą. Joms būdingas nenugalimas žavesys, entuziazmas kalbėti ir meilė patogiams ir net kasdieniams drabužiams.

2. Trikampis

Žmonės, pasirinkę šį veidrodį, turi lyderio savybių. Tačiau jie daugiau dėmesio skiria paaukštinimui, o ne darbui ir produktyvumui per se.

Jie susitelkia ties savo tikslais ir gerai jaučiasi labai konkurencingoje aplinkoje, žino, kaip priimti sprendimus ne tik apie save, bet ir kitus, ir jiems tai labai patinka.

Šie žmonės vertina savo reputaciją, tačiau nelinkę daryti klaidų, nors bet kurioje situacijoje gali užmegzti veiksmingą ir prasmingą dialogą, vertą talentingiausių politikų. Jie gerbiami, kartais net bijo.

Kalbant apie šio žmogaus asmenines savybes, jie mieliau eina į darbą anksčiau nei kiti, beveik nėra situacijos, kuri galėtų juos destabilizuoti, jie yra linkę būti visaverčiais ir žinoti, kaip išspręsti problemas, jie puikiai tinka darbui komandoje.

3. Kvadratas / stačiakampis

Priimdami sprendimą šie žmonės vadovaujasi logikos principais ir gali savarankiškai organizuotis, kaip ir kiti, todėl dažniausiai užima administracines pareigas. Jų kruopštumas, ryžtas ir užsispyrimas daro juos labai efektyvius sprendžiant problemas.

Pasirinkusiems stačiakampį būdingas praktiškumas, punktualumas, racionalus mąstymas, pagarba konvencijoms, ištikimybė asmeniniuose santykiuose ir jų idėjose.

Jie mieliau kalba tyliai ir neskubėdami, nemėgsta kelti balso, tačiau jiems sunku bendrauti, nes trūksta noro išsiskirti: jų kalboje pilna klišių ir klišių. Šio tipo asmenybės atstovai yra švarūs ir griežti, o tai pasireiškia pasirenkant drabužius.

Ar jums patinka testas? Dalykitės su draugais socialiniuose tinkluose!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA