Home Įdomybės Pasirinkite rožę – ir mes jums pasakysime, kas gero yra jūsų asmenybėje

Pasirinkite rožę – ir mes jums pasakysime, kas gero yra jūsų asmenybėje

by adminas
468 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Rosa buvo laikoma dievų dovana. Remiantis senovės graikų mitologija, iš sniego baltų jūros putų dribsnių, nukritusių ant smėlio iš nuostabaus deivės Afroditės kūno, kylančio iš jūros bangų, atsirado gėlė, rašo „Apost“ .

Vakarų kultūroje rožė užėmė karališkąjį sostą ir tapo pripažinta gėlių karaliene. Tai tapo populiariu heraldikos elementu, o geriausi sodininkai jį augino Europos monarchams.

Arabų šalyse yra legenda, kad raudonoji rožė atsirado žemėje nuo pranašo Mahometo kraujo lašo.

Dieviškąją gėlės kilmę pabrėžia pagarbus požiūris į ją. Rožės puošė rytų valdovų haremas ir rūmus. Garsūs poetai neatsiliko nuo jos rubinais ir eilėraščiais, o vyrai mylėtojams dovanojo rožių.

Rožė buvo ir tebėra mylimiausia gėlė, grožio ir aistros simbolis. Formos žavesys, spalvų prabanga, subtilus aromatas, lieknas kotelis ir aštrūs smaigaliai – rožė primena gražią šiuolaikinę moterį.

Pažvelkite į nuotrauką ir išsirinkite tą rožę, kuri, jūsų manymu, atrodo panašesnė į jus nei į kitas. Kiekviena spalva turi ypatingą reikšmę.

Numeris 1.

Klasikinė raudona rožė yra drąsus ir ypač sąžiningas ekstravertas. Jūs turite gerą intuiciją ir melo jausmą. Jūs tiksliai žinote, ko norite ir kaip tai pasiekti – ir visiškai nieko nebijote.

Kartais stresas gali jus lengvai įveikti, todėl turėtumėte išmokti atsipalaiduoti – pavyzdžiui, vaikščioti ir mėgautis gamta.

Skaičius 2.

Jums patinka rūpintis kitais ir globoti juos. Jūs nerimaujate dėl savo šeimos gerovės ir darote viską, kas įmanoma, kad niekas netrikdytų šios ramios būsenos.

Tiesa, kartais jūs statote sieną tarp savęs ir likusio pasaulio; išmokite prisiimti riziką ir pokyčius!

Skaičius 3.

Esate labai pažeidžiami, o emocijos lengvai gali vyrauti virš jūsų. Kartais tokiems žmonėms atrodo, kad jie yra ne vietoje. Visa tai dėl jautrumo ir rūpesčių.

Kartais esate linkęs nuvertinti savo pačių pasiekimų svarbą. Pabandykite išmokti su tuo susitvarkyti. Supraskite, kiek daug naudos darote ir kiek paslėptų talentų dar reikia parodyti pasauliui.

Skaičius 4.

Esate laimingas, kūrybingas ir natūralus žmogus, kuris visada mato pranašumus gyvenime. Jums įdomu ir mėgaujatės naujais atradimais.

Turėtumėte išmokti neatsisakyti savo verslo įpusėjus atkaklumo ir stabilumo stokai.

Skaičius 5.

Jūs visada esate budrūs ir siekiate saugumo. Jums patinka susikaupti į ateitį, tačiau turėtumėte daugiau dėmesio skirti dabarčiai.

Jūs visada stengiatės pagerinti aplinkinį pasaulį, tačiau stenkitės gyventi gyvenimą iš dienos!

6 numeris.

Jūs žinote, kaip įgyvendinti svajones – tam jūs turite pakankamai drausmės, atkaklumo ir stiprybės. Esate linkęs sunkiai dirbti, judėti į priekį ir tobulėti – tai yra vienas svarbiausių jūsų gyvenimo aspektų.

Pabandykite rasti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo, kad būtų kažkas, su kuo pasidalinti jūsų sėkme!

Būtinai pasidalykite šiuo įdomiu išbandymu su kitais!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA