Home Įdomybės Pasirinkite kaukę – ir mes jums pasakysime, ką bandote paslėpti

Pasirinkite kaukę – ir mes jums pasakysime, ką bandote paslėpti

by adminas
301 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Kiekvienas žmogus slepia ką nors iš pasaulio. Daugelis iš mūsų dėvime kaukes, kad galėtume paslėpti tai, ko žmonėms nereikia žinoti apie mus.

Turbūt net neįtariate, kas būtent slepiasi jūsų viduje ir ko jūs slepiatės nuo kitų !

Pasirinkite vieną iš kaukių – ir mes pasakysime!

Numeris 1.

Jei pasirinkote šią kaukę, tada jūs esate tas, kuris slepia savo idėjas. Kibirkštis tavo akyse gali išduoti, kad turi tam tikrų idėjų, todėl tu „užsidėsi kaukę“. Bijote, kad kažkas gali pavogti puikią idėją ar panaudoti ją kitaip, nei jūs norėtumėte.

Jūsų idėjos reiškia daug jums tiek profesionaliai, tiek asmeniškai. Jei yra kažkas, ko norėčiau paslėpti nuo visų, tai yra nauja jūsų idėja, prie kurios dirbate.

Skaičius 2.

Pasirinkus tokią kaukę, jūs slėpsite savo vidinę šilumą nuo pasaulio. Visuomenėje reprezentuojate save kaip stiprų ir šaltą žmogų, tačiau iš tikrųjų esate šiltas ir draugiškas žmogus.

Jūsų dosnumas patiko tiems, kuriems svetimos žmogiškos šilumos vertybės, ir bijote, kad jūsų gerumas gali būti laikomas savaime suprantamu dalyku.

Skaičius 3.

Pasirinkę šią kaukę gali reikšti, kad slepiatės taip, kaip iš tikrųjų matote asmenį. Esate pastabus ir galite tiksliai nustatyti tikrąją kito žmogaus prigimtį. Bet jūs laikotės savo pastabų sau ir neatskleisite kortelių.

Todėl, jei asmuo jums meluoja, jūs tai suprantate, bet nekreipiate dėmesio, nes paprasčiausiai nenorite jaudintis dėl žmonių, kurie negali būti sąžiningi su jumis.

Skaičius 4.

Jei pasirinksite šią kaukę, tada paslėpsite savo vidinę ugnį nuo visų. Jūsų svajonės, viltys ir siekiai priklauso tik jums, o jūs jų neatskleidžiate žmonėms, ypač jei vis dar esate pakeliui, kaip sapnus paversti realybe.

Tavo viduje deganti ugnis ir tavo noras pasisekti yra tai, ką laikai tik sau. Pasauliui atsiversite tik tada, kai pasieksite savo tikslą.

Skaičius 5.

Tokios kaukės pasirinkimas gali reikšti, kad gerai slepiate savo vidinį gyvūną. Galite būti aistringi ir žiaurūs, ir ne visi gali susitvarkyti su jūsų laukine puse. Ne visi gali suprasti, koks stiprus jūsų ryšys su savo „aš“.

Jūs neišreiškiate savo minčių ir slepiate savo aistringą „aš“ nuo tų, kurie nesugeba suprasti, kokia energija jus varo.

6 numeris.

Jei jūsų pasirinkimas nukrito ant šios kaukės, tada greičiausiai jūs slepiate vidinį dirglumą nuo pasaulio. Jūs neturite laiko kvailumui, tačiau tai negali atmesti idiotų, kuriuos kartais matote šalia jūsų.

Ir kadangi ne visada įmanoma išreikšti viską, ką galvojate apie juos, jūs nuolat erzinate save ir toliau šypsotės, suvaržydami pyktį.

Skaičius 7.

Jei pasirinksite šią kaukę, tuomet greičiausiai slėpsite stiprią vidinę aistrą. Tai gali būti žmogaus aistra ar didelis noras gauti tam tikrą daiktą. Niekada neatskleisite savo stipraus apsėdimo.

Jūs bijote, kad jūsų norai gali būti nesuprasti ir kad kiti gali dėl to jus kaltinti. Štai kodėl elgiatės taip, lyg nieko nėra.

Skaičius 8.

Jei tai yra jūsų pasirinkta kaukė, tada slepiate savo skausmą nuo visų. Galbūt labai kentėjote, patyrėte nuostolių ar jus įskaudino, tačiau esate toks žmogus, kuris šypsosis, net patirdamas stiprų psichinį skausmą.

Jūs tikite, kad niekas negali iš tikrųjų suprasti to, ką patyrėte. Todėl jūs viską laikote savyje ir toliau šypsotės.

Skaičius 9.

Jei pasirinksite šią kaukę, tada savo meilę slepiate nuo visų. Tavo meilė yra kažkas labai ypatingo ir ji skirta tik ypatingam žmogui, kuris tau taps tavo sielos draugu.

Trumpai tariant, jūs neatskleisite pasauliui meilės, kurią slepiate savo širdyje, nes ji egzistuoja tik vienam asmeniui.

Skaičius 10.

Jei pasirinkote šią kaukę, galbūt jūs bandote paslėpti keletą savo keistenybių. Jūs esate unikalus ir jūsų charakteris skiriasi nuo visų kitų, tačiau jums nepatinka tie, kurie mato tikrąjį jūsų „aš“. Jūs bijote, kad šie žmonės gali jus neteisingai suprasti ir susidaryti klaidingą nuomonę apie jus.

Jūsų unikalumas yra labai svarbus, tačiau ne visi gali suprasti ir priimti žmones, kurie šiek tiek skiriasi nuo kitų, todėl viską laikote savyje.

Skaičius 11.

Pasirinkę šią kaukę, galite parodyti, kad slepiate savo vidinį paprastumą nuo kitų. Esate paprastas žmogus, vertinantis mažus gyvenimo džiaugsmus, ir šios smulkmenos jus džiugina. Tačiau nemanote, kad kiti turėtų tai žinoti, daug mažiau teisite jus šiuo pagrindu.

Štai kodėl viešumoje jūs elgiatės visiškai kitaip nei su savo artimaisiais.

Skaičius 12.

Jei pasirinksite tokią kaukę, galbūt slepiate savo energingą prigimtį. Jus galima vadinti laimingu žmogumi – jums patinka linksmintis, žaisti ir juokauti.

Tačiau natūraliai elgiatės tik artimų draugų ir artimųjų rate. Visiems kitiems jūs esate asmuo, į kurį reikia žiūrėti rimtai.

Ar sutinkate su tokiu rezultatu?

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA