Home Naujienos Pasigaminkite vaistą, kuris net žudo vėžį! Pažiūrėk, 2 ingredientai ir viskas!

Pasigaminkite vaistą, kuris net žudo vėžį! Pažiūrėk, 2 ingredientai ir viskas!

by adminas
192 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Natūraliosios medicinos tikslas yra atkurti sveikatą natūraliomis priemonėmis. Tai taip pat yra didžiulė mūsų protėvių patirtis gydant visas žmonių ligas ir negalavimus.

Taigi šiandien mes kalbėsime apie tai, kaip išgydyti daugelį ligų naudojant elementarius ir visiems prieinamus ingredientus.

Tiesiog maišyti soda su medumi ar klevų sirupu atrodo absurdiška mintis. O naudoti šį mišinį gydymui, žinant, kad vėžinės ląstelės maitinasi cukrumi, kad išgyventų, atrodo dar kvailiau. Bet šiuo atveju cukrus veikia skirtingai. Vėžinės ląstelės negali naudoti cukraus, nes kepimo soda gali jas neutralizuoti, kol jos nepasieks. Klevų sirupas ar medus yra prieš vėžines ląsteles (kurios sunaudoja 15 kartų daugiau gliukozės nei sveikos ląstelės), o sirupo dėka kepimo soda gali rasti ir neutralizuoti vėžines ląsteles.

Štai šios nuostabios priemonės receptas:

Ingridientai:

3 šaukštai klevų sirupo arba medaus

1 šaukštas kepimo sodos

Mokymai:

Sumaišykite vieną dalį kepimo sodos su trijų dalių medumi (arba klevų sirupu). Maišykite, kol gausis lygi pasta. Virkite ant silpnos ugnies 10 minučių ir vaistas yra paruoštas.

Vartokite po 1 arbatinį šaukštelį 3 kartus per dieną per mėnesį.

Svarbu nepamiršti mėnesį nevartoti mėsos, baltų miltų ir cukraus, nes jie trukdys šiam procesui.

Jei turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame pasitarti su gydytoju. Savarankiškas gydymas gali būti nesaugus jūsų sveikatai.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA