Home Receptai Pasidarykite pėdų vonią su actu kartą per savaitę ir išgydysite visas savo ligas

Pasidarykite pėdų vonią su actu kartą per savaitę ir išgydysite visas savo ligas

by adminas
1294 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Ar žinote, kaip šis triukas yra naudingas?

Kaip mes visi žinome, actu dažniausiai naudojamas jūsų virtuvėje arba kai kurie jūsų mėgstami dalykai, tačiau jis turi daug daugiau privalumų, o šiandien pristatysime dar vieną. Šis gaminys atneš jums neįtikėtiną naudą, jei ją naudosite kartą per savaitę ant kojų, taip, ant kojų, net jei tai skamba keista.

Nors jo kvapas daugeliui yra nemalonus, paaiškėja, kad šis produktas padės pašalinti bakterijas ir mikrobus, kurie gali paveikti jus. Norėdami atsikratyti kukurūzų, 45 minutes (pageidautina šiltu vandeniu) reikia išplauti kojas lygiomis dalimis acto ir vandens, o tada dirbti su pemzos akmenimis, pamatysite, kaip greitai išnyks sėjinukai ir jūsų oda tampa labai minkšta.

Stebuklai mūsų kojoms

Pagrindinis šio recepto veikėjas nėra nieko daugiau ir daugiau nei garsus obuolių sidro actas. Šis pėdų gydymas obuolių sidro actu vadinamas pėdų vonia. Žinoma, jūs jau girdėjote apie šią techniką, ir jis buvo naudojamas daugelį metų visose pasaulio dalyse, ir tai yra dėl to, kad ji teikia privalumų.

Actas padeda kovoti su kvėpavimo sutrikimais, gerina virškinimo sistemos veikimą ir netgi numesti svorio. Priklausomai nuo to, kaip mes jį naudojame ir su kuriais mes jį deriname, rezultatai gali būti puikūs.

Ši pėdų vonia yra pagaminta iš šilto vandens, kad mūsų kojos nepatektų į šilumos šoką, ir gerai, jei galime pridėti žolelių, prieskonių ar net aromatinių druskų.

Šios obuolių sidro acto vonios paruošimo priežastys yra tai, kad kojos yra ta vieta, kurioje kaupiasi dauguma bakterijų, nes jos nėra labai jautrios ekspozicijai ir neturi daug deguonies.

Šis bakterijų ar bakterijų tipas gali sukelti baisius skambesius, sausas kojas, šiurkštumą ir net infekcijas.

Atliekant vonią, jūsų kojos bus dezinfekuojamos, ir jūs galite nutraukti tuos grybus ir mikrobus, kurie sukelia nemalonų kvapą.

Instrukcijos:

  1. Šildykite vandenį, kol jis tampa šiltas.
  2. Įdėkite vandenį į vonią ar talpyklą, kur galite pastatyti kojas ir pridėti pilną stiklinę obuolių sidro acto.
  3. Jei norite, galite pridėti keletą lašų levandų eterinio aliejaus, kad pagerintumėte kvapą ir skatintumėte miegą.
  4. Palikite jį 15 minučių ir baigsite.

Be to, norėčiau pažymėti, kad obuolių sidro actas padeda kovoti su pleiskanomis, mažina gerklės skausmą, pašalina nemalonius kvapus iš mūsų namų ir sumažina nemalonų batų kvapą.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA