Home Naujienos Paruoškite šią stebuklingą plaukų kaukę, tepkite 15 minučių. Poveikis yra tiesiog nuostabus!

Paruoškite šią stebuklingą plaukų kaukę, tepkite 15 minučių. Poveikis yra tiesiog nuostabus!

by adminas
334 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Gražūs, sveiki plaukai yra neįkainojama puošmena moteriai. Kaip dažnai mes neapgalvotai priimame šį turtą ir nesaugome savo plaukų! Plaukų dažymas, permė, neigiamas aplinkos poveikis, prasta mityba, rūkymas – visa tai kenkia mūsų plaukams.

Kaip jiems padėti? Yra daugybė kosmetikos gaminių ir specialių plaukų atkūrimo programų, kurios jums bus pasiūlytos grožio salonuose. Bet jie visi yra gana brangūs ir jų veiksmingumas ne visada pateisina jų kainą. Ir kuo natūralesnis kosmetikos gaminys, tuo brangesnis jis yra. Ir jūs uždavėte sau klausimą – kodėl mokėti papildomus pinigus, jei virtuvėje turime natūralių ingredientų, skirtų veiksmingoms kaukėms, kurios puikiai užtikrina plaukų atstatymą ir augimą?

Šiandien mes jums siūlome kaukės receptą, kuris dėl savo veiksmingumo gali lengvai ginčytis su daugeliu brangių produktų. Ir virti tai labai paprasta!

Medaus ir cinamono derinys plačiai naudojamas kosmetologijoje – jis naudojamas veido odai ir plaukams prižiūrėti. Mes papildysime šį derinį alyvuogių aliejumi. Šis ingredientų derinys puikiai stimuliuoja galvos odos kraujotaką, maitina ir žadina „užmigusius svogūnėlius“, maitina odą, drėkina ją, maitina plaukus. Ši kaukė yra ypač efektyvi, jei turite pažeistus, trapius, blizgančius plaukus.

Ši kaukė padės sustabdyti plaukų slinkimą, užkirsti kelią suskaidytiems galams, pašalinti pleiskanas ir pagreitinti plaukų augimą.

Galite naudoti šią kaukę bet kokio tipo plaukams. Norėdami pasiekti gydomąjį poveikį, naudokite jį kas 4 dienas 6 savaites. Patobulėjimą pastebėsite jau po pirmojo taikymo (!), O kurso pabaigoje jūsų plaukai bus sveiki ir stiprūs.

Sudėtis:
(sutelkite dėmesį į proporcijas, jei turite labai ilgus plaukus, tada reikia padidinti apimtį)

1 šaukštelis cinamono,
1 šaukštas medaus,
1/2 puodelio alyvuogių aliejaus.

Paruošimas:
Įpilkite alyvuogių aliejaus į nedidelį indą ir kaitinkite ant ugnies maždaug iki 60ºC.
Nukelkite nuo ugnies ir įpilkite cinamono, medaus.
Viską gerai išmaišyti.
Atvėsinkite iki 40 laipsnių.

Taikymas:

Mišinį tepkite ant galvos odos šepetėliu (galite naudoti dantų šepetėlį). Taikydami, kruopščiai nuvalykite visą galvos odą, nepraleiskite vietų, atlikite lengvus masažuojančius judesius šepetėliu.
Mišinys, likęs po tepimo ant galvos odos, paskirstomas ant visų plaukų.
Uždenkite galvą folija ar dušo dangteliu. Pašildykite rankšluosčiu.
Palikite veikti 15 minučių.
Plaukite plaukus šampūnu, kaip įprasta.

Ši nuostabi kaukė suteiks jūsų plaukams sveiką išvaizdą ir blizgesį.
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA