Home Receptai Paruoškite kremą aspirinu ir raukšles dėmės išnyks

Paruoškite kremą aspirinu ir raukšles dėmės išnyks

by adminas
332 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Jūs būsite nustebinti rezultatais!

Paprastai moterys ypač rūpinasi savo veidu. Mes naudojame drėkintuvus, kurie savo ruožtu atkuria pažeistą odą ir sumažina raukšles, tačiau daugelis iš mūsų žino, kad didžioji dauguma šių produktų yra kenksmingi mūsų sveikatai.

Daug patartina naudoti natūralias priemones, nes jos nesukelia šalutinio poveikio ir yra daug pigesnės. Šį kartą kalbėsime apie aspirino kremą, kuris pašalins veido trūkumus.

Aspirinas  turi labai savitą sudėtį, nes be to, kad yra populiariausias analgetikas pasaulyje, jis taip pat greitai įsiskverbia į poras ir kovoja su raukšlių, dėmių ir inkštirų priežastimis. Jei naudosite šį receptą, pastebėsite pokyčius jau po pirmojo naudojimo.

Aspirino raukšlių kremas:
– 5 tabletės aspirino
– 4 šaukštai medaus
– 1 šaukštas natūralaus jogurto

Vaistas yra nepaprastai paprastas, jums reikia tik sutraiškyti 5 tabletes aspirino, kol jie taps milteliais, o tada pridėti likusius ingredientus ir gerai išmaišyti. Jūs gausite pastos medžiagą ir suprasite, kad vaistas yra paruoštas.

Norėdami naudoti, turite nuplauti veidą šiltu vandeniu, kad jūsų poros atsidarytų, o oda absorbuotų visas maistines medžiagas. Po to kaukę galite tepti ant veido, ypač pabrėždami raukšles, spuogus ir dėmeles. Palikite bent keletą minučių, kol išdžius, ir po to mišinį nuplaukite šaltu vandeniu.

Šis gydymas turėtų būti griežtai stebimas 3 savaites kiekvieną vakarą prieš miegą.

Kita vertus, labai įmanoma, kad po kiekvieno gydymo oda bus šiek tiek jautri, nes ši priemonė kovoja su laisvaisiais radikalais, kurie sukelia raukšles ir dėmeles. Mes rekomenduojame padidinti drėkinamųjų priemonių, geriausiai natūralių, kurias galite gauti, ir jūsų pasirinkto saulės filtro naudojimą.

Aspirino kremo su jogurtu ir medumi pranašumai
Jogurtas turi labai geras gydomąsias odos savybes, pradedant nuo skaidulų ir kalcio. Kaip ir medus bei aspirinas, kiekvienas iš šių ingredientų turi gydomųjų savybių, kurios reguliuoja, kovoja ir pašalina beveik bet kokias odos ligas. Vienkartinį kaukės naudojimą jūsų oda taps skaistesnė ir sveikesnė.

Kita vertus, šį produktą galite tepti tik ant veido. Jei turite trūkumų kitose kūno vietose, taip pat galite juos pritaikyti.

 

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA