Home Naujienos Pamirškite, koks yra subraižytas ekranas: šie 6 būdai akimirksniu sunaikins įbrėžimus!

Pamirškite, koks yra subraižytas ekranas: šie 6 būdai akimirksniu sunaikins įbrėžimus!

by adminas
168 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Įbrėžimų įtaisai , deja, yra neišvengiama realybė. Naujai įsigyto techninio stebuklo ekranas vis dar šviečia, tačiau po savaitės naudojimo atsiranda dideli ir maži įbrėžimai, kurie labai nuvilia visus technologijos ir tikslumo mėgėjus.

Gerai tai, kad yra keletas būdų, kaip išsaugoti ekraną nuo įbrėžimų. Šie stebuklingi metodai, apsiginkluokite ir nebebus daugiau problemų dėl pažeisto ekrano!

KAIP PAŠALINTI ĮBRĖŽIMUS IŠ EKRANO

 1. Dantų pasta
  Pirmasis įbrėžimų valiklis, kurį rasite savo vonios kambaryje. Atminkite, kad tai turėtų būti įprasta dantų pasta, o ne gelio pagrindu. Štai kaip tai daroma:

  1. Užtepkite nedidelį kiekį dantų pastos ant medvilnės tampono arba švaraus, minkšto audinio.

  2. Sukamaisiais judesiais švelniai įtrinkite pastą ekrano įbrėžimo srityje.

  3. Tada nuvalykite ekraną šiek tiek sudrėkintu skudurėliu, kad pašalintumėte pastos perteklių.

 2. Automobilių įbrėžimų šalinimo priemonės Automobiliniai įbrėžimų šalinimo
  kremai, tokie kaip „Turtle Wax“, „3M Scratch“ ir „Swirl Remover“, gali sumažinti arba pašalinti įbrėžimus. Tiesiog tepkite kremą ant švarios, minkštos skudurėlio ir švelniais sukamaisiais judesiais nušluostykite ekraną.
  1. Švitrinis popierius ar šlifuoklis
   Skamba kiek netikėtai – švitrinis popierius, wow! Bet paslaptis yra naudoti mažiausią popierių, į kurį galite patekti. Šis metodas gali būti šiek tiek rizikingas, todėl prieš pradedant tvarkyti telefoną geriausia mankštintis ant panašių paviršių.
  2. Kepimo soda
   Kepimo soda gali būti įbrėžimų šalinimo priemonė už prieinamą kainą. Nedideliame inde sumaišykite dvi dalis kepimo sodos ir vieną dalį vandens. Maišykite, kol pasidarys tiršta, vienoda pasta.Tepkite pastą ant švaraus minkšto audinio ir sukamaisiais judesiais švelniai įtrinkite įbrėžimus ekrane. Tada nuvalykite ekraną šiek tiek drėgnu skudurėliu, kad pašalintumėte kepimo sodos likučius.
  3. Kūdikių milteliai
   Įpilant vandens į kūdikių miltelius gausite pastos, kurią taip pat galite naudoti įbrėžimams pašalinti. Jis turėtų būti naudojamas taip pat, kaip aprašyta ankstesnėje pastraipoje apie kepimo soda.
  4. Augalinis aliejus Augalinis aliejus
   gerai veikia kaip laikinas sprendimas labai mažiems paslėptiems įbrėžimams pašalinti. Vienas lašas aliejaus, įtrintas į ekrano, kurio laikas susidėvėjo, paviršių, tam tikrą laiką gali atkurti buvusį blizgesį.

  Naudodamiesi šiais patarimais jūsų įtaiso ekranas spindės kaip naujas! Gerai, kad yra tiek daug paprastų būdų, kaip pašalinti įbrėžimus , nes tai žymiai prailgins ekrano tarnavimo laiką ir išgelbės jus nuo diskomforto.

  Nusiųskite draugams šiuos labai naudingus ekrano dangos keitimo triukus ! Tokia informacija bus naudinga visiems, dirbantiems su technologijomis.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA