Home Naujienos Palengvina stiprų kosulį ir pašalina iš plaučių ir bronchų gleives vos per 1 naktį: tai yra išsigelbėjimas

Palengvina stiprų kosulį ir pašalina iš plaučių ir bronchų gleives vos per 1 naktį: tai yra išsigelbėjimas

by adminas
74 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Rudens-žiemos laikotarpiu labai lengva peršalti ar susirgti gripu. Nepaisant to, ar jūsų kosulys yra sausas, ar šlapias, būtina jį gydyti, nes šio negalavimo nepaisymas gali sukelti ūminį bronchitą.

Manome, kad nė vienam nepatinka vaistinės kosulio sirupo skonis ir jis ne visada yra efektyvus. Leidimas „Taip lengva!“ papasakos apie geriausią priemonę nuo kosulio. Jums reikia tik trijų ingredientų, kuriuos greičiausiai rasite namuose.

Sudedamosios dalys

  • 1 šaukštelis medus
  • 1 šaukštelis miltų
  • 1 šaukštelis kokosų aliejus
  • audinio servetėlė
  • tvarstis ar plati juosta

Virimas

Sumaišykite medų, miltus ir pašildytą kokosų aliejų, bet ne karštą, kad nesudegtumėte. Turėtų susidaryti masė pastos konsistencijos masės. Padėkite jį ant servetėlės ​​ir padėkite ant krūtinės vidurio, bet jokiu būdu nedėkite ant širdies! Pritvirtinkite kompresą tvarsčiu arba plačiu pleistru, jei yra. Jūs taip pat galite uždėti kompresą gerklei.

Kompreso komponentai nedirgina odos ir pasižymi geromis šildančiomis savybėmis.

Taikymas

1. Jei vaikas serga, galite naudoti šį kompresą, palikdami jį 2-3 valandas. Uždėkite kūdikiui šiltą megztinį arba padėkite po šilta antklode, kad būtų geras atšilimo efektas, o kompreso komponentai veiktų geriau.

2. Suaugusieji gali palikti kompresą per naktį. Būtinai išlikite šiltai.

Gerėjanti sveikatos būklė bus matoma jau po pirmojo taikymo. Procedūrą pakartokite keletą kartų. Šis kompresas gerai sušildo, pašalina prakaitavimą gerklėje ir padeda pašalinti skreplius, palengvindamas kosulį. Mes taip pat rekomenduojame valgyti medų lygiagrečiai, jis palankiai veikia bronchito ir peršalimo ligų savijautą.

Linkime geros sveikatos! Dalykitės stebuklingo kompreso receptu su draugais!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA