Home Įdomybės Padėtis, kurioje miegate, gali paveikti jūsų sveikatą!

Padėtis, kurioje miegate, gali paveikti jūsų sveikatą!

by adminas
770 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Miegas vaidina svarbų vaidmenį viso kūno sveikatai ir funkcionavimui, todėl šiandien aš jums parodysiu, ar padėtis, kurioje miegate, gali turėti įtakos jūsų sveikatai.

Tokiu būdu jūs garantuojate, kad jūsų miego laikysena atitinka jūsų sveikatą, todėl atidžiai žiūrėkite iki galo ir supraskite, ar jūsų laikysena teisinga. Norite sužinoti daugiau? Likite iki galo. Nepamirškite tuo pasidalinti su draugais.

Priklausomai nuo miego padėties, tai gali paveikti jūsų sveikatą.
Norint įsitikinti, ar miegas yra geras, naudinga žinoti, kaip kiekviena padėtis veikia jūsų poilsį. Ar jūs miegate teisingoje padėtyje?

Miegas ant pilvo: blogos žinios tiems, kurie miega ant pilvo: iš šios padėties nėra jokios naudos. Gulėti ant pilvo nėra prasmės naudoti čiužinį, nes tavo nugara išvis nesuderinama.

Be to, žmonės, kurie miega skrandyje, gali pažeisti kaklą, nes dažniausiai jie palieka jį nuošalyje. Kita vertus, šioje vietoje knarkimas yra sunkesnis.

Miegas yra jūsų pusėje: tai yra labiausiai paplitusi miego padėtis ir ji turi daug privalumų. Šioje padėtyje galite ištiesti kojas, kad sumažintumėte stuburo stresą, taip pat išvengtumėte rėmuo ir rūgšties refliukso.

Tik atsargiai pasukite šonus taip dažnai, kad nepažeistumėte savo organų. Pastaba: jei esate nėščia, miegas kairėje pusėje yra puikus, nes tai pagerina jūsų kraujotaką.

Vaisiaus padėtis: Vaisiaus padėtis yra labai dažnas miego tipas jūsų pusėje, o kai kurių apklausų duomenimis 41% žmonių ją pasirenka. Tačiau ši pozicija turi savo trūkumų ir privalumų.

Tradiciškai „rekordinis“ miego variantas jūsų pusėje su ištiestomis kojomis yra naudingesnis nugarai nei keliai krūtinėje. Pridėjus pagalvę tarp kojų, galima sumažinti įtampą.

Miegas ant nugaros: labai sunku priprasti miegoti, bet tai verta. Kai gulite ant nugaros, jūsų čiužinys puikiai palaiko stuburą.

Miegas ant nugaros taip pat sulaiko veidą be raukšlių, nes veidas visą naktį nespaudžiamas ant pagalvės. Miegodami ant nugaros išvengsite nugaros ir raumenų skausmų.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA