Home Įdomybės Padėkite delnus kartu ir atkreipkite dėmesį į šią mažą detalę

Padėkite delnus kartu ir atkreipkite dėmesį į šią mažą detalę

by adminas
1728 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Raktas į meilę yra tavo rankose

Palmija yra senovės menas, numatantis ateitį pagal delno linijas, rašo ewao.com. Atsiradus induizmo astrologijai ir prieš tūkstančius metų skaičiuojantiems čigonams, šiandien jis praktikuojamas visame pasaulyje.

Delne yra betoninės linijos, kiekviena iš jų turi savo unikalias jungtis ir reikšmes. Viena iš svarbiausių yra širdies linija (tai taip pat yra meilės linija). Ši linija tęsiasi nuo delno krašto žemiau mažojo piršto iki viduriniojo ar rodomojo piršto pagrindo ir nuspėja žmogaus meilės gyvenimą.

Ant vienos delno esančios linijos galite nuspėti, ar gyvenime spindi jūsų meilė, kokios gilios jūsų emocijos, kokia bus jūsų santuoka; tačiau palyginus du delnus galima daug pasakyti apie abiejų širdies linijų vietą.

Sudėkite delnus ir pažiūrėkite, kaip suartėja širdies linijos. Dabar perskaitykite, ką tai reiškia:

Linija kairėje virš dešinės

Toks žmogus neskuba užmegzti rimtų santykių: meilė jam nėra laimės garantija. Bet kai jis apsispręs, jis tikrai pasirinks jaunesnį už save asmenį ar net kitą tautybę.

Jis myli akimis, pasitiki savimi ir savo jėgomis. Tai tikslingas nepriklausomas žmogus, lengvai įveikiantis sunkumus.

Abi linijos tame pačiame aukštyje

Jei linijos sulankstytuose rankose yra tame pačiame aukštyje ir teka viena į kitą, tokio žmogaus santykiai yra pastovūs ir stiprūs. Jis yra ramus, o partneris juo rūpinasi ir supa meilę.

Jis yra racionalesnis nei emocinis, nemėgsta staigių pokyčių kasdieniame gyvenime. Be to, jis yra švelnus ir jautrus sveiko proto žmogus.

Linija kairėje, dešinėje, apačioje

Šis asmuo teikia pirmenybę vyresniam partneriui, o pats yra protingas už savo metų ribų. Tokių palmių savininkas yra gerai įsimylėjęs, romantiškas ir nepriklausomas nuo viešosios tvarkos. Jis dažnai klauso šešto jausmo, kuris jį retai apgauna.

Nenorėdamas sekti šiuolaikinių tendencijų, gyvena pagal savo taisykles, dažnai nurodydamas riteriškumo ir narsumo laikus.

Na, sutapo? 

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA