Home Receptai Obuolių sidro actas yra svorio metimo ginklas!

Obuolių sidro actas yra svorio metimo ginklas!

by adminas
208 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Antsvorio praradimas nėra lengvas procesas, nes visą procesą turite būti tikrai disciplinuoti.

Žinoma, rinkoje yra nuostabių tablečių ar papildų, kurie žada padėti numesti svorio per dvi savaites, tačiau jie toli gražu nėra veiksmingi.

Be to, dauguma jų net nebuvo išbandyti ar patvirtinti vartoti. Todėl visada geriau mesti svorį tradiciniais metodais – valgyti sveiką maistą ir reguliariai mankštintis. Būtent šį procesą sudaro daugybė veiksnių, užtikrinančių ilgalaikį poveikį, pavyzdžiui, geras miegas, kasdienis mankšta, tinkama mityba, hidratacija ir streso prevencija.

Obuolių sidro actas gali būti stipriausias jūsų sąjungininkas kovojant su papildomais svarais, todėl turėtumėte pradėti jį naudoti:

Kūno detoksikacija.

Obuolių sidro actas gali padėti pašalinti toksinus, nes jie juos absorbuoja virškinamajame trakte. Be to, jis taip pat neleidžia kauptis toksinėms medžiagoms, reguliuodamas žarnyno judesius. Kai toksinus bus lengva pašalinti, galėsite lengviau valdyti virškinimą ir medžiagų apykaitą.

Pagerina cukraus kiekį kraujyje.

Kuo didesnis cukraus kiekis kraujyje, tuo labiau norisi saldaus maisto. Būtent jūsų kūnas nuolat aprūpinamas energija iš cukraus ir sudėtingų maisto produktų, nes jie ilgiau užtrunka, kol virsta gliukoze. Obuolių sidro actas yra naudingas jūsų kūnui, nes padeda subalansuoti cukraus kiekį kraujyje.

Suteikia pilnatvės jausmą.

Remiantis 2005 m. Tyrimu, paskelbtu Europos žurnale apie klinikinę mitybą, pacientai, gavę acte mirkytos baltos duonos, jautėsi mažiau alkani nei tie, kurie vartojo tik duoną. Būtent obuolių sidro acto vartojimas prieš valgį padės suvartoti mažesnes porcijas po to.

Apsaugo nuo kūno riebalų.

Kitame tyrime nustatyta, kad obuolių sidro acte yra dietinės acto rūgšties, kuri mažina bendrą cholesterolio kiekį, taip pat triacilglicerolio, esančio kraujyje. Tai apsaugo nuo lipogenezės (energijos pavertimo riebalais) kepenyse ir padidina tulžies rūgšties išmatų išsiskyrimą.

Padeda sumažinti pilvo riebalų ir juosmens apimtį.

2009 m. Tyrimo rezultatai parodė, kad nutukusiems žmonėms, kurie per metus kasdien gėrė nuo 15 ml iki 30 ml acto, praskiesto 500 ml vandens, sumažėjo „pilvo riebalų“ ir juosmens apimtis, trigliceridų kiekis kraujyje. smarkiai prarado svorį.

Įtakoja insulino receptorius.

Insulinas veikia maisto riebalų virškinimą ir tai, kaip organizmas kaupia riebalus. Jei insulino kiekis yra didelis, tada aktyvios lipazės (jos atsakingos už riebalų skaidymo procesą). Priešingai, kai šis lygis yra žemas, šios lipazės yra neaktyvios, todėl riebalų rūgštys virsta riebalų molekulėmis ir kaupiamos kaip riebalų lašeliai.

Atsparių insulinui asmenų acto suvartojimas 64% sumažino pooperacinę glikemiją (cukraus kiekį kraujyje po valgio), palyginti su placebo vertėmis.

Kaip į savo racioną įtraukti obuolių sidro actą, norint numesti antsvorį:

Jei įmanoma, visada rinkitės ekologišką, nefiltruotą, neapdorotą actą.

 Pirmiausia į puodelį vandens įpilkite šaukštelį obuolių sidro acto.
 Vartokite šį gėrimą kiekvieną dieną ir palaipsniui didinkite obuolių sidro acto kiekį.
 Po kurio laiko į savo puodelį vandens turėtumėte įpilti 2 šaukštus acto ir gerti 1–3 kartus per dieną.
Norėdami stimuliuoti medžiagų apykaitą, šį gėrimą turėtumėte gerti nevalgydami ryte ir valandą prieš valgį.

Norėdami pasiekti dar geresnių rezultatų, galite jį derinti su ciberžole.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA