Home Naujienos Nuostabi kaukė nuo plaukų slinkimo, išbandyta ne vienos kartos mūsų šeimoje! Plaukai bus stiprūs ir sveiki!

Nuostabi kaukė nuo plaukų slinkimo, išbandyta ne vienos kartos mūsų šeimoje! Plaukai bus stiprūs ir sveiki!

by adminas
708 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Ar tavo plaukai pradėjo taip iškęsti? Ar yra plikų pleistrų? Naudokite šį naminį receptą – jūsų plaukai vėl taps stori ir stori. Naujų plaukų augimas garantuotas!

Po gimdymo mano plaukai ėmė siaubingai kristi. Truputį verkė, nusiramino ir pradėjo galvoti, ką daryti. Skubėjo į vaistinę – „Vichy“, „Alerana“ ir kt. – pinigai nutekėjo.

Ieškodamas gelbėjimo įrankio pradėjau vilnoti internetą ir ruošiausi jį užsisakyti, tačiau tada mama paskambino, panikos metu paskleidžiau savo problemą ir ji pasakė: „Nepanikuok! Išbandykite tetos kaukę, atsiminkite, kaip jai nukrito plaukai ir ji tik ją išgelbėjo. Išbandykite, tada jis bus matomas. Ir gerkite motinos pieną “. Jie nusprendė dėl to.

Pagamino kaukę. Po pirmojo taikymo plaukai pradėjo mažiau iškristi, po antrojo taikymo – dar mažiau. Trečią kartą šukos buvo švarios ir vonios kambarys taip pat!

Ir tada plaukai ėmė augti kaip pašėlę krepšiai, po mėnesio pasirodė naujų plaukų šepetėlis, plaukai sustiprėjo ir įgavo blizgesį.

Taigi, kaukės receptas:

Pagrindinės sudedamosios dalys:
1) 1 šaukštas svogūnų sulčių (sutarkuokite ropę ir išspauskite)

2) 1 šaukštas medaus

3) 1 trynys

4) 1-2 šaukštai. šaukštai varnalėšų aliejaus (aliejaus kiekį galima padidinti, jei jis atrodo mažas, bet paprastai to pakanka)

Pasirodo gana skysta masė. Tepkite ant plaukų šaknų (tepiu teptuku, kad dažyčiau plaukus), likusi dalis pasiskirsto per plaukus. 
Patarimus taip pat galima sutepti aliejumi mitybai. 
Mes užsidedame ant dušo dangtelio, apvyniokite jį rankšluosčiu ir vaikščiokite 1 valandą. 
Tada nuplaukite šampūnu.

Iš pradžių tai dariau du kartus per savaitę 2 savaites. Tada, norint sustiprinti rezultatą ir plaukų augimą, 1 kartą per savaitę. Kursas truko 2 mėnesius.

Linkiu visiems grožio, sveikatos ir vešlių plaukų! Išbandykite patys ir pasidalinkite receptu su draugais.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA