Home Receptai Nuo pirmosios dienos atsisveikink su kelio ir sąnarių skausmais su šiuo galingu gėrimu!

Nuo pirmosios dienos atsisveikink su kelio ir sąnarių skausmais su šiuo galingu gėrimu!

by adminas
113 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Jei kenčiate nuo kelio ir sąnarių skausmo, tada žinote, koks tai baisus jausmas.
Kelių sąnario skausmus gali sukelti daugybė priežasčių, tokių kaip senatvė, bloga laikysena ir nepatogūs batai. Skausmas gali būti nepakeliamas, taip pat gali pakenkti jūsų kasdieniniams įpročiams ir apsunkinti jūsų gyvenimą.

Be to, kelio ir sąnarių skausmą taip pat gali sukelti nutukimas ar per didelis svorio padidėjimas. Todėl, jei ši problema iškyla, tuomet rekomenduojame pakeisti dienos racioną ir įtraukti daugiau mankštos, norint sumažinti svorį ir sumažinti skausmą.

Tačiau jei antsvoris nėra jūsų problema, tada turime puikų sprendimą, padėsiantį atsikratyti kelio skausmo bet kuriuo metu.

Vietoj vaistų ir injekcijų ši galinga natūrali priemonė padės jums pašalinti kelio ir sąnarių skausmus amžiams!

Ingridientai

1 puodelis avižinių dribsnių
1 puodelis 100% natūralių apelsinų sulčių
2 puodeliai pjaustytų ananasų
½ puodelio smulkintų migdolų
1 šaukštelis cinamono
Žalias medus (nebūtina, pagal skonį)

Paruošimas

Pirmiausia reikia užpilti vandens per avižų kiekį nedideliame puode. Troškinkite ant vidutinės ugnies, kol avižos išvirs. Tada išjunkite šilumą ir padėkite avižinius dribsnius ataušti.

Prieš dedant į maišytuvą su kitais ingredientais, būtinai gerai išsipūskite avižas. Tada sumaišykite visus ingredientus, kad gautumėte sklandų mišinį. Jei mišinys yra per storas, galite įpilti šiek tiek vandens. Gerkite šį mišinį šaltai.

Vos per kelias dienas pamatysite nuostabų efektą. Šis sveikas ir sveikas kokteilis išgydys sąnarių ir kelio skausmus. Be to, tai padės sustiprinti ir atkurti sausgysles ir pažeistus raiščius! Pamatysite reikšmingų patobulinimų!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA