Home Receptai Neturiu raukšlių ant veido, kai pradėjau naudoti šią kaukę!

Neturiu raukšlių ant veido, kai pradėjau naudoti šią kaukę!

by adminas
56 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Efektyvus ir pigus!

Aspirinas yra garsiausias pasaulyje vaistas. Žmonės ją naudoja kaip skausmą malšinantį vaistą, bet ir kaip antikoaguliantą.

Jei vartojama mažomis dozėmis, ji gali užkirsti kelią širdies ir kraujagyslių ligoms.

Šis garsus vaistas turi ne tik anksčiau minėtas programas, bet ir gali padėti jums pasakyti keletą kitų dalykų, apie kuriuos tikriausiai niekada negirdėjote! Šios mažos tabletės privalumai yra daugybė.

Ar žinote, kad aspirinas sušvelnina prakaito dėmes, jei jūsų balti marškinėliai pradeda rodyti geltonus dėmės dėl prakaito?

Jums tereikia sutraiškyti dvi tabletes ir ištirpinti pusę puodelio šilto vandens. Taikykite jį dėmėse ir palikite visą naktį. Ryte būsite nustebinti dėl rezultatų.

  • Išvalykite pažastus

Paruoškite mišinį taip pat, kaip ir ankstesnis, ir palikite jį 1 valandą. Tada nuplaukite. Jei norite pamatyti spartesnius rezultatus, tai atlikite kartą per savaitę.

  • Atsisveikinkite su plaukų slinkimu

Ištirpinkite 8 tabletes į puodelį vandens. Užtepkite ant plaukų, minkštą masažą ant galvos odos. Palikite jį veikti 15 minučių ir nuplaukite. Taip pat galite į šampūną įtraukti 8 susmulkintas tabletes.

  • Atsisveikinkite su spuogais

Sutrinkite tabletę ir įpilkite keletą lašų vandens, kad gautumėte pastą. Taikykite jį ant spuogų ir leiskite jam likti naktį. Jei dirgina odą, rekomenduojame jo nenaudoti!

  • Pamirškite apie pleiskanas

Sutrinkite dvi tabletes ir pridėkite jas prie šampūno. Šis mišinys padės išvengti pleiskanų.

  • Nuo įtrūkimų kojose

Sumaišykite 7 aspirino tabletes ir pridėkite pusę šaukšto citrinos sulčių. Jei jums reikia daugiau skysčių, tiesiog įpilkite šiek tiek vandens. Naudokite mišinį ant kojų ir uždenkite šiltu skudurėliu ir tada maišeliu. Palikite mišinį 10 minučių. Tada kojų valymui naudokite pemzos akmenį.

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA