Home Receptai Naudokite ryžių kaukę vieną kartą per savaitę, išnyks raukšlės, dings dėmės ir oda bus tvirtesnė ir elastingesnė!

Naudokite ryžių kaukę vieną kartą per savaitę, išnyks raukšlės, dings dėmės ir oda bus tvirtesnė ir elastingesnė!

by adminas
235 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Anksčiau ar vėliau kiekvienas pradės raukšles ir dėmes ant odos, dažniausiai tai atsitinka iki 40 metų, tačiau šiandien ekologija ir prasta mityba prisideda prie greitesnio odos senėjimo.

Todėl nusprendėme jums pasakyti receptą, kuris padės sulėtinti senėjimą ir labai greitai atkurti odos elastingumą.

Pirmiausia reikia žinoti, kad nereikia kreiptis į brangias ir pavojingas operacijas ir naudoti garsiąją Botoxą, kad pašalintumėte raukšles. Naudodamiesi metodu, kurį mes parodysime, jūs atnaujinsite odą 10 metų. Jums nereikia daug pinigų, ir jums nereikia susidurti su šalutiniais poveikiais.

Šis ryžių kaukės receptas yra labai dažnas Japonijoje. Ši kaukė atjaunina odą, pašalina dėmes ir suteikia odai tvirtą ir elastingą.

Rūpinkitės savimi, naudokite natūralias priemones, ryžius gausu antioksidantų, kurie prisideda prie kolageno susidarymo odoje.

Kita vertus, ši kaukė turi stiprų drėkinamąjį poveikį, taigi ji padės išlaikyti jūsų odą geros būklės. Be to, jis sumažina odos uždegimą ant veido.

Be to, tai padeda kovoti su žalingu saulės spindulių poveikiu, visa tai dėka skvaleno, kuris yra ryžių sudėtyje. Jei norite pasinaudoti visomis ryžių savybėmis, tiesiog paruošite ant jo pagrįstą kaukę.

Jums reikės:

  • 3 šaukštai ryžių.
  • 1 šaukštas pieno.
  • 1 šaukštas medaus.
  • 1 puodelis vandens.

Paruošimas:

Sumaišykite ryžius su vandeniu ir virkite mišinį nedideliame puode, sumažinkite šilumą ir virkite 3 minutes, po to atskirkite ryžius iš vandens (neužpilkite vandens) ir supjaustykite ryžius.

Dabar šiek tiek pašildykite pieną su medumi ir pridėkite prie ryžių, maišykite mišinį tol, kol gaunama vienalytė pasta. Visa jūsų nuostabi veido kaukė yra pasirengusi.

Naudoti:

Švelniai apvaliais judesiais užmaukite kaukę ant veido, tada palikite ją tol, kol jis bus visiškai sausas (apie 15 minučių). Galiausiai nuimkite kaukę vandeniu.

Kartokite šią procedūrą kartą per savaitę.

Pagrindinis šios kaukės tikslas – kovoti su senėjimu ir dehidratacija. Be to, kasdien turėtumėte pabandyti naudoti mažiausiai 2 litrus vandens, kad pagerintumėte savo rezultatus.

Pabandykite, raukšlės ir dėmės jums netrukdys!

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA