Home Įdomybės Namų kremas su vitaminu E strijoms: užrašykite receptą

Namų kremas su vitaminu E strijoms: užrašykite receptą

by adminas
220 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Oda yra nuostabus organas. Tai ne tik efektyviai apsaugo kūną nuo išorinio įsiskverbimo, ultravioletinės spinduliuotės, bet ir turi elastingumą, rašo Mejor con Salud.

Jis ištemptas, kai reikia, gyja, kai sužeistas. Tiesa, oda ne visada gali susitvarkyti su žalos dydžiu.

Jei jis yra pakankamai didelis, epitelio ląstelės neturi laiko daugintis, o defektas pakeičiamas jungiamuoju audiniu.

Visi žino, kad nedidelis įbrėžimas sutvirtinamas oda, o nuo didelės žaizdos liko randas. Randas yra jungiamojo audinio sritis, pakeičianti epitelį.

Ši sritis skiriasi nuo likusios odos savybių: ji nedegina, netempia, šioje srityje nėra receptorių, ji neturi jautrumo.

Ne visada tempiant odą susidaro strijos. Jie formuojami ne kiekvienoje moteryje net nėštumo metu. Kartais po gimdymo ant kūno nėra nė vieno tempimo, o maitinimo metu jie atsiranda ant krūtinės.

10% atvejų paaugliai jau patiria strijas, jie atsiranda sportininkams, kurie aktyviai treniruojasi, tačiau gali atsirasti, priešingai, pacientams, sergantiems endokrinine liga.

Vitaminas E (tokoferolis) yra būtinas komponentas sveikai ir gražiai veido ir kūno odai palaikyti. Jis vadinamas jaunystės ir grožio vitaminu.

Šis apibrėžimas jam buvo suteiktas dėl gydomųjų savybių, nes, patekęs į organizmą, jis stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą ir atnaujinimą, neleidžia odai senėti, išsaugo ir palaiko jos grožį.

Viename iš moterų forumų moterys gyrė labai paprastą naminį kremą , kurį sudaro tik trys pigūs komponentai, įsigyti vaistinėje.

Jis turi puikų odą maitinantį ir senėjimą mažinantį poveikį. Ponios rekomendavo kremą naudoti ne tik veidui, bet ir kūnui bei rankoms.

Kaip savo rankomis pasidaryti kremą nuo strijų?

Jums reikės:

  • 40 gramų kalendros tepalo;
  • 5 ml vitamino E;
  • 5 ml vitamino A.

Ką turime daryti:

Į švarų indelį reikia išspausti kalendros tepalą iš tūbelės, įpilti (naudojant švirkštą) penkis ml vieno ir kito vitamino į kremą, gerai išmaišyti su švaria šaukšto rankena.

Paruoštą kremą su dangteliu laikykite sandariai uždarytą vėsioje vietoje, pavyzdžiui, šaldytuvo duryse. Bet, kaip ir visus rankiniu būdu namuose paruoštus kremus, geriau laikyti ilgai.

Kontraindikacijos vartoti.

Nepaisant daugybės jo pranašumų, kremas taip pat turi kontraindikacijų. Žinoma, pirmiausia tai yra alergija jo komponentams – bet kokiai, ne tik odai. Bet jūs galite išbandyti gatavą kremą prieš tepdami jį ant riešo.

Ant jo užtepkite kremo, palaukite kelias minutes. Šioje vietoje nėra niežėjimo ir paraudimo – galite naudoti kremą ant veido, dekoltė ir pan.

Kokie strijų receptai jums yra žinomi?

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA